کد خبر: 770797 A

قسمت‌های هفتم و هشتم مسابقه بزرگ استعدادیابی عصرجدید، این هفته شنبه و دوشنبه (۱۸ و ۲۰ خردادماه) ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

به گزارش ایلنا، در پی جابه‌جایی‌هایی که در پخش قسمت‌های پنجم و ششم این رقابت تلویزیونی روی داد و گلایه‌هایی از سوی بیننده‌‌های این برنامه به وجود آورد، روابط عمومی عصرجدید، ضمن اطلاع‌رسانی زمان پخش دو قسمت آینده گفته است: شبکه سه سیما از ابتدای تاسیس تاکنون، متولی پخش رویدادهای ملی و مهم ورزشی بوده و رقابت تیم ملی والیبال و فینال جام حذفی هم از این قاعده مستثنی نبوده است. امیدواریم از این پس، طبق ساعاتی که بینندگان بنا به روال گذشته، منتظر عصرجدید هستند، مهمان خانه‌های مردم باشیم؛ مردمی که به‌ویژه در دور دوم با رای و حمایت‌شان از اجراهای راه‌یافته به مرحله آرای عمومی، نقشی تعیین‌کننده در انتخاب اجرای قوی‌تر برای حضور در نیمه‌نهایی دارند.

شنبه ساعت ۲۲:۳۰ منتظر قسمت هفتم و دوشنبه همین ساعت، منتظر قسمت هشتم عصرجدید باشید. بازپخش این دو قسمت هم یکشنبه و سه‌شنبه، حوالی ساعت ۱۸ خواهد بود.

تیم ملی جام حذفی رقابت روابط عمومی والیبال احسان علیخانی زمان پخش عصرجدید تغییر کرد عصرجدید برنامه عصرجدید احسان علیخانی در برنامه عصر جدید حواشی عصر جدید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر