کد خبر: 770302 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

اصغر پورهاجریان (تهیه‌کننده سینما و مسئول جلوه‌های ویژه) می‌گوید: همزمان با پیگیری روند درمان خود، به دنبال ساخت و نمایش یک اثر سینمایی و سریال است.

اصغر پورهاجریان در گفتگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به انتشار اخباری پیرامون وضعیت سلامت و درمانی خود گفت: سال گذشته جراحی کیسه صفرا انجام دادم و در حین درمان پزشکان به من گفتند که کبدم نیز دچار مشکل شده است.

وی ادامه داد: پزشکان اعلام کردند که کبد دچار سیروز حاد شده است و باید پیوند انجام شود. بعد از مراجعه به بیمارستانی در شیراز پزشکان ضمن تأیید لزوم پیوند کبد اعلام کردند در صورتی که رژیم غذایی را مراعات کنم و به‌طور مثال گوشت مصرف نکنم و پیاده‌روی کنم، می‌توانم با همین کبد هم ادامه حیات داشته باشم و زندگی کنم  البته برای انجام پیوند کبد نیز باید وزن خود را کاهش بدهم.

پورهاجریان با اشاره به اینکه وی هرگز از مواد مخدر و الکل استفاده نکرده است، گفت: پزشکان علت این مشکل را مصرف چربی و استرس زیاد در کار اعلام کردند.

وی با گلایه از برخی خبرها درباره بستری شدنش گفت: من همزمان که در حال پیگیر روند درمانی خود هستم در حال رایزنی برای نمایش یک فیلم سینمایی و ساخت یک سریال هستم و اینکه گفته می‌شود من از کار افتاده‌ام و امکان فعالیت ندارم، درست نیست.

اصغر پورهاجر متولد 1344 است و تاکنون مسئولیت جلوه‌های ویژه بیش از 50 فیلم سینمایی همچون دیده‌بان، مهاجران، گناهکاران، چهارشنبه خون به پا می‌شود، براده‌های خورشید، گاهی به آسمان نگاه کن، را برعهده داشته است.

آخرین وضعیت سلامت اصغرپورهاجریان اصغر پور هاجریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر