کد خبر: 769967 A

قربان محمدپور می‌گوید: صاحبان یکی از فیلم‌های عید فطر علیه سایر فیلم‌های در حال اکران دست به کار شده و آنها را تخریب می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، قربان محمدپور کارگردان «دختر شیطان»  با انتشار متنی اعلام کرد: در حالی که اکران هیچکدام از فیلم‌های عید فطر آغاز نشده است، از دیروز یکشنبه 12خرداد افرادی ربات‌هایی را وارد فضای مجازی کردند و زیر تبلیغات فیلم دختر شیطان و دیگر فیلم‌ها صدها کامنت منفی می‌گذراند.

 فیلمی که هنوز دیده نشده را طوری درباره‌اش کامنت می‌گذراند که باعث تعجب است. آنها تلاش دارند با کامنت منفی گذاشتن باعث شوند دیگران با خواندن کامنت‌ها به سمت فیلم‌های دیگر کشیده شوند.

حمله هزاران کامنت به صفحه اینستاگرام خودم باعث شده تمام روز مشغول بلاک کردن هزاران صفحه شوم با پرس و جو متوجه شدم ربات است و صاحبان یکی از فیلم‌های رقیب مدتی است از آن برای تخریب رقبایشان استفاده می‌کند.

من  از طریق پلیس فتا ماجرا را پیگیری خواهم کرد. من طی نامه‌ای به آقای دکتر داروغه‌زاده معاونت ارزشیابی، محسن امیریوسفی رئیس شورای صنفی و آقای سیدضیا هاشمی رئیس جامعه صنفی تهیه‌کنندگان خواستم ماجرا را با جدیت دنبال کنند.

پلیس فتا فیلم دختر شیطان شکایت کارگردان فیلم دختر شیطان به پلیس فتا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر