کد خبر: 768299 A

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامی‌داشت روز جهانی قدس از مردم ایران اسلامی برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

به گزارش ایلنا، مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامی‌داشت روز جهانی قدس از مردم ایران اسلامی برای شرکت در راهپیمایی روز قدس و اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین دعوت کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«روز قدس تجلی عزم راسخ و آرمان‌خواهی مستضعفین در کارزار نبرد با مستکبران و تبلور پیروزی ملت مظلوم فلسطین است. آرمان ارزشمند استکبارستیزی جمهوری اسلامی ایران که از سرچشمه زلال اندیشه‌های ناب معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) نشات گرفته است، تاریخ معاصر را متحول و تمامی معادلات اتاق­‌های فکر مستبدان جهان را به هم ریخته است.

اینک که به لطف خدای متعال با بیداری ملت‌ها خانه‌های پوشالی استکبار در حال فروریزی است، رهبری جامع و خردمندانه حضرت آیت‌الله خامنه‌­ای، رهبر معظم انقلاب تمامی توطئه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی و متحدان منطقه‌ای آن­ها را نقش بر آب کرده است.

 متحدان این جرثومه ظلم و فساد باید بدانند که روابط منفعت‌طلبانه آن­ها با این رژیم غاصب، نفرت وجدان­‌های آزادی‌خواه جهان را به همراه دارد. 

فلسطین امروز به قلب عاطفی امت اسلامی جهان تبدیل گشته است. برنامه‌ریزان پوچ‌گرای صهیونیستی باید بدانند که هر چقدر بر محدود کردن انوار تابناک خورشید عدالت بر این سرزمین مقدس تلاش کنند، این نور الهی است که از تمامی سدها و موانع عبور می‌کند و با ایمان و تقوای انسان‌های حق طلب، پیروزی و رهایی قدس از چنگال صهیونیست‌های تروریست، بسیار نزدیک است.

از عموم مردم شریف و ظلم‌ستیز ایران اسلامی به‌ویژه اهالی فرهیخته فرهنگ، هنر و رسانه که همواره در صف مقدم حق‌طلبی و عدالت‌خواهی بوده‌اند دعوت می‌کنیم تا با حضور منسجم و متعهدانه خود در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس دشمنان آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی را بیش از پیش ناامید کرده و عظمت فریاد استکبارستیزی و مقاومت ملت‌های مظلوم را پرطنین سازند.»

روز قدس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیانیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر