کد خبر: 767936 A

سید مرتضی میرباقری معاون رییس سازمان در امورسیما در حکمی سعید اشناب را به مدیریت شبکه پنج سیما منصوب کرد .

به گزارش ایلنا، سیدمرتضی میرباقری معاون رییس سازمان در امورسیما در حکمی سعید اشناب را به مدیریت شبکه پنج سیما منصوب کرد.

معاون سیما در این حکم تاکید کرده است: عنوان شبکه پنج، شبکه تهران، بیانگر اهمیت استان و شهر تهران به‌عنوان پایتخت کشور عزیزمان در مجموعه مناسبات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و علمی ایران اسلامی است و انتظار می‌رود ضمن بهره گیری از همکاران ارزشمند رسانه ملی به‌ویژه آن شبکه و راهنمایی‌ها و کمک‌های نهادهای ذی ربط در انجام این ماموریت اهتمام ویژه‌ای داشته باشید.

ترویج گفتمان انقلاب اسلامی، سبک زندگی ایرانی - اسلامی، توجه به مسائل شهروندی، معرفی و شناساندن ظرفیت‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی پایتخت و استمرار توجه به اقتصاد مقاومتی و رونق تولید از اهم ماموریت‌های مدیر جدید شبکه پنج سیماست که سید مرتضی میرباقری درحکم انتصاب اشناب بر آنها تاکید کرده است.

میرباقری همچنین در این حکم از مجاهدت‌ها و تلاش‌های ارزشمند جواد رمضان‌نژاد در طول مدیریت این شبکه صمیمانه قدردانی کرد.

سعید اشناب که از جانبازان هشت سال دفاع مقدس است، سوابق مدیریتی همچون مدیر شبکه جهانی جام‌جم ، مدیرشبکه الکوثر، مدیرگروه‌های اجتماعی و مستند شبکه دو سیما، مدیرگروه برنامه‌های تلویزیونی شبکه افق، مدیراطلاعات و برنامه‌ریزی معاونت برون مرزی، مشاور مدیریت شبکه دوسیما و موسس دفاتر شبکه الکوثر در بیروت و نجف اشرف را درکارنامه خود دارد.

اجتماعی و فرهنگی انقلاب اسلامی معاون نجف اشرف هشت سال دفاع مقدس سعید اشناب مدیر شبکه پنج سیما شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر