کد خبر: 763657 A

بهنام صفوی که روز دوشنبه 23 اردیبهشت‌ماه دارفانی را وداع گفته بود، دقایقی پیش با بدرقه برخی هنرمندان و علاقمندانش در آرامستان شاهین‌شهر به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ که روز دوشنبه 23 اردیبهشت‌ماه دارفانی را وداع گفته بود، امروز چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه با بدرقه برخی هنرمندان و حضور علاقمندانش در آرامستان شاهین‌شهر اصفهان، معروف به بهشت معصومه به خاک سپرده شد.

پیکر این خواننده پاپ امروز ساعت 10 صبح از مقابل خانه هنرمندان شهر اصفهان تشییع شد و زانیار خسروی، مهدی مقدم و سیروان خسروی هنرمندانی بودند که به اتفاق خانواده بهنام صفوی و خیل عظیم طرفدارانش او را تا خانه ابدی همراهی کردند.

بهنام صفوی که طی دوران فعالیتش آلبوم‌های «آرامش» و «معجزه» را تولید کرده بود، در سال 1392 دچار ضایعه مغزی شد و دو سال بعد تحت عمل جراحی قرار گرفت و در سال 1396 با تشدید بیماری‌اش توسط مجید سمیعی عمل جراحی شد، اما در دی ماه سال 1397 علائم بیماری مجددا در وی پدیدار شد و در نهایت روز  دوشنبه 23 اردیبهشت‌ماه در بیمارستان میلاد شهر اصفهان دار فانی را وداع گفت.

موسیقی پاپ وزارت ارشاد درگذشت سیروان خسروی خاکسپاری بهنام صفوی مراسم تشییع زانیار خسروی شاهین شهر بهنام صفوی درگذشت بهنام صفوی در آرامستان شاهین‌شهر آرام گرفت آرامستان شاهین‌شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر