کد خبر: 763464 A

بر اساس آخرین نظرسنجی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) ۵۱ درصد افراد بالای ۱۸ سال کشور در چند سال گذشته برنامه ۹۰ را تماشا می‌­کردند.

به گزارش ایلنا، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) امروز نتیجه آخرین نظرسنجی خود درباره برنامه نود را اعلام کرد.

بر این اساس، طبق آخرین نظرسنجی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) که در روزهای ۱۹ و ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ انجام شده، ۱۹.۵ درصد مردم اعلام کرده­‌اند که به میزان زیاد در چند سال گذشته برنامه ۹۰ را دنبال می‌کردند. ۳۱.۱ درصد نیز اعلام کرده­‌اند تا حدودی این برنامه را دنبال می­‌کردند. در مجموع می‌توان گفت ۵۰.۶ درصد مردم ایران اعلام کرده‌اند که در چند سال گذشته برنامه ۹۰ را دنبال می­‌کردند.

بر اساس نتایج این نظرسنجی از بین مخاطبان برنامه ۹۰ در چند سال گذشته ۸۶.۳ درصد با تغییر مجری برنامه نود و جایگزین کردن یک فرد دیگر به جای عادل فردوسی‌پور اظهار مخالفت کرده و تنها ۶.۳ درصد با این امر موافقند. ۷.۴ درصد نیز در این خصوص گزینه نمی‌دانم را انتخاب کرده‌اند.

دانشجویان ایران مردم ایران نظرسنجی نود عادل فردوسی‌پور برنامه نود علی فروغی ایسپا رای بالای برنامه نود در نظرسنجی ایسپا مخالفت ۸۶.۳ درصدی با تغییر عادل فردوسی‌پور رای بالای برنامه نود در نظرسنجی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر