کد خبر: 762593 A

رضا یزدانی که در عرصه بازیگری نیز فعال است و در سریال «از یاد رفته‌ها» ایفای نقش کرده و قطعاتی را برای این اثر تلویزیونی خوانده، به تازگی اثری را منتشر کرده که پیشتر در سریال «از یاد رفته‌ها» شنیده شده و «می‌رسم به تو» نام دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رضا یزدانی (خواننده موسیقی پاپ) که در عرصه بازیگری نیز فعال است و در سریال «از یاد رفته‌ها» ایفای نقش کرده و قطعاتی را برای این اثر تلویزیونی خوانده به تازگی اثری جدیدی را منتشر کرده که پیشتر در سریال «از یاد رفته‌ها» شنیده شده است.

قطعه جدید رضا یزدانی «می‌رسم به تو» نام دارد و مهدی ایوبی ترانه آن را سروده و میلاد بابایی آهنگسازی آن را به عهده داشته و میلاد عدل تنظیم کننده آن است.

گفتنی است سریال «از یاد رفته‌ها» را اکبر تحویلیان تهیه کرده و بهرام بهرامیان کارگردان است و به جز رضا یزدانی بازیگرانی چون حسین یاری، بیتا فرهی، کامران تفتی، هلیا امامی، علیرام نورانی، میترا حجار و حبیب دهقان‌نسب ایفای نقش می‌کنند. این سریال  در شب‌های ماه مبارک رمضان بعد از افطار و حدود ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

گفتنی است رضا یزدانی طی روزهای گذشته قطعه دیگری را نیز منتشر کرده که مربوط به سریال «از یاد رفته‌ها» است که «عشقت» نام دارد و آهنگساز آن میلاد بابایی است.

متن ترانه؛

می‌تونم برای بغضت همه چیمو داده باشم

 می‌تونم به خاطر تو از نفس افتاده باشم

می‌تونم دنیا رو حتی با تو نادیده بگیرم

تورو یاد من نیاره سمت خاطره نمیرم

می‌رسم به تو هرجوری که هست

تو که خندیدی بغض من شکست

درد تو آخر درد من می‌شه

آخر این بازی تن به تن می‌شه

من هوای تو رو دارم تو به فکر نفسم باش

جز تو که چیزی نمی‌خوام از همه دنیا بسم باش

می‌ر‌سم به تو هرجوری که هست

تو که خندیدی بغض من شکست

درد تو آخر درد من می‌شه

آخر این بازی تن به تن می‌شه

تک‌آهنگ «میرسم به تو» با صدای رضا یزدانی را اینجا بشنوید و دانلود کنید.

رسانه ملی سازمان صدا و سیما ماه رمضان موسیقی پاپ موسیقی راک رضا یزدانی مهدی ایوبی حسین یاری بهرام بهرامیان کامران تفتی میترا حجار موسیقی فیلم اکبر تحویلیان سریال از یاد رفته‌ها رضا یزدانی قطعه جدیدی از سریال «از یاد رفته‌ها» منتشر کرد+صوت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر