کد خبر: 761906 A

طبق بررسی‌های انجام شده، پوستر قطعه «جورچین» با صدای محسن چاووشی (متعلق به سریال «دلدار» ساخته برادران محمودی) از یک اثر خارجی کپی شده است. طراح پوستر امین باقری است و بابت این اتفاق از مخاطبان عذرخواهی کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا،‌ طی روزهای گذشته قطعه‌ تیتراژ پایانی سریال «دلدار» با صدای محسن چاووشی همراه با پوستر آن منتشر شده است. نکته‌ای که وجود دارد این است که طبق بررسی‌های انجام شده، پوستر قطعه «جورچین» با طراحی امین باقری (امین کاپیتو) کپی شده از پوستر کنسرتی خارجی است.

گفتنی است پوستر اصلی با طراحی پائولو چاوز  به کنسرت گروه موسیقی راک «تیم ایمپلا» تعلق دارد که در سال 2013 برگزار شده است. البته ایمان باقری نیز این کپی‌کاری را تایید کرده و در صفحه شخصی‌اش بابت آن عذرخواهی کرده است.

لازم به ذکر است «دلدار» یکی از سریال‌های ویژه ماه مبارک رمضان شبکه دو سیما است که تهیه‌ و کارگردانی آن به عهده برادران محمودی بوده و محمدرضا غفاری، الناز حبیبی، حسام محمودی، سوگل خلیق، نیما رییسی، مهران نائل، بهزاد فراهانی، مریم بوبانی و علی اوسیوند برخی از بازیگران آن هستند.

پوستر قطعه «جورچین» در کنار پوستر اصلی متعلق به گروه موسیقی «تیم ایمپالا»؛

60

پوستر  قطعه «جورچین» باصدای محسن چاووشی کپی شده از پوستر گروه موسیقی راک «تیم ایمپلا»

تلویزیون رسانه ملی ماه رمضان وزارت ارشاد فیلم سریال کنسرت پوستر محسن چاووشی سریال دلدار برادران محمودی کپی‌کاری پوستر قطعه «جورچین» چاووشی کپی از آب درآمد! امین باقری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر