کد خبر: 761848 A

سوییت سمفونی «زندگی» به آهنگسازی عباس علوی و تنظیم حسین کاج از سوی موسسه «راوی» با طراحی جلد سهیل حسینی توسط پخش جوان به فروشگاه‌های معتبر محصولات فرهنگی هنری عرضه شد.

به گزارش ایلنا، سوییت سمفونی «زندگی» به آهنگسازی عباس علوی و تنظیم حسین کاج از سوی موسسه «راوی» با طراحی جلد سهیل حسینی توسط پخش جوان به فروشگاه‌های معتبر محصولات فرهنگی هنری منتشر و عرضه شد.

آلبوم «زندگی» شامل پنج موومان است که موومان اول آن در 1397 با رهبری شهداد روحانی در کنسرت شب  ایرانی  ارکستر سمفونیک تهران در تالار وحدت اجرا شد . این قطعه ضرب آهنگی پرشور و رنگ و بویی ایرانی دارد . موومان‌های بعدی بیانگر  فصل‌های دیگری از زندگی به روایت عباس علوی است .

موومان‌ها به تربیت با اسامی: «سرخوشی»، «گم گشتگی»،  «پویایی»،  «عشق و شکوفایی» و «مارش ِ رقص» بیانگر حالات روحی و اجتماعی مردمان این سرزمین است.

عباس علوی متولد 1321 تهران تحصیلات عالیه در رشته مالی و حسابداری دانشکده نفت دارد و در کلاس‌های شبانه هنرستان عالی موسیقی تهران نزد اساتید برجسته ویلن و آهنگسازی آموخته است.

حسین کاج نیز متولد 1360 تهران سالها نزد اساتید فرهاد فخرالدینی، احمدپژمان و علی رهبری مبانی موسیقی کلاسیک غربی آموخته و سازهای پیانو، گیتار ، تار و سه تار را بدرستی می‌نوازد. سپس مبانی و اصول اجرای رهبری را نزد شریف لطفی، پروفسور ارول اردینچ و پروفسور منوچهر صهبایی, پروفسور یان شوماخر در دانشگاه گوته فرانکفورت تکمیل کرد.

موسیقی رونمایی آلبوم کنسرت بنیاد رودکی تالار وحدت موسیقی کلاسیک شهداد روحانی عباس علوی حسین کا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر