کد خبر: 761649 A

رستاک حلاج (آهنگ‌ساز، ترانه‌سرا و خواننده موسیقی پاپ) طی همکاری با عوامل برنامه «اختیاریه» قطعه‌ای را به عنوان تیتراژ این اثر تلویزیونی خوانده که «رفاقت» نام دارد و ترانه آن را خودش سروده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا،‌ رستاک حلاج (آهنگ‌ساز، ترانه‌سرا و خواننده موسیقی پاپ) طی همکاری با عوامل برنامه «اختیاریه» قطعه‌ای را به عنوان تیتراژ ابتدایی این اثر تلویزیونی تولید کرده که «رفاقت» نام دارد.

رستاک حلاج که آلبوم «پاییز سال بعد» را در سال 1394 منتشر کرده و بیش از چهل تک‌آهنگ را خوانده و عرضه کرده است ترانه «رفاقت» را سروده و آهنگسازی آن نیز برعهده خودش بوده است. تنظیم این اثر موسیقایی نیز به عهده اشکان دباغ بوده و آبان حبیبی میکس و مستر آن را به عهده داشته است.

گفتنی است برنامه«اختیاریه»  ویژه برنامه پیش از افطار است که از شبکه پنج سیما پخش به روی آنتن می‌رود و سیدمرتضی فاطمی تهیه‌کنندگی و اجرای آن را به عهده دارد. در این برنامه  که سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۲ روی آنتن می رود، مجری به مدت یک ساعت به صورت رو در رو و با صراحت با میهمانان به گفت‌و‌گو می‌نشیند. لازم به ذکر است سالار عقیلی تیتراژ پایانی این تاک‌شوی تلویزیونی را خوانده است.

متن ترانه قطعه «رفاقت»؛

با اینکه خیلی دیر دیدمت

باهات غریبگی نمی‌کنم

از هرچی می‌گذرم به‌خاطرت

از خود گذشتگی نمی‌کنم

به انتها رسیده بودم و خیلی

خیلی بدم میومد از خودم

چقدر به موقع اومدی رفیق صدام زدی و عاشقت شدم

چقدر به موقع ماه صورتت به داد آسمون من رسید

خشکیده بودم خش خش برگام، به گوش باغبون من رسید

منو توی این شهر تنها نذار نمی‌خوام به تنهایی عادت کنم

از امروز تا آخر زندگیم می‌خوام تنها با تو رفاقت کنم

منو توی این شهر تنها نذار نمی‌خوام به تنهایی عادت کنم

از امروز تا آخر زندگیم می‌خوام تنها با تو رفاقت کنم

تک‌آهنگ «رفاقت» با صدای رستاک حلاج را در اینجا بشنوید و دانلود کنید.

برج میلاد رسانه ملی ماه رمضان موسیقی موسیقی راک کنسرت فایل صوتی سالار عقیلی تیتراژ ترانه‌سرا رستاک حلاج تهیه‌کننده برنامه اختیاریه شبکه پنجم سید مرتضی فاطمی اشکان دباغ رستاک حلاج از رفاقت گفت+صوت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر