کد خبر: 760227 A

همزمان با رسیدن ماه مبارک رمضان و بهار قرآن، بسته فرهنگی تبلیغی «همراه مبلغان» به همت محققان و پژوهشگران حوزه و دانشگاه در بستر کتابخانه همراه نور قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، همزمان با رسیدن ماه مبارک رمضان و بهار قرآن، بسته فرهنگی تبلیغی «همراه مبلغان» به همت محققان و پژوهشگران حوزه و دانشگاه در بستر کتابخانه همراه نور قرار گرفت.

محمدمصطفی حسینی (مدیر اجرایی کتابخانه همراه نور) با اعلام این خبر اظهارکرد: بسته فرهنگی تبلیغی "همراه مبلغان" به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و با هدف پاسداشت حرکت عظیم جهادی تبلیغ دینی در این ماه، حمایت علمی و بی نیازسازی مبلغان از حمل حجم زیاد کتب، کتابخانه همراه نور را بر آن داشت که اقدام به ارائه بسته ویژه مبلغان داشته باشند.

حسینی افزود: این بسته فرهنگی تبلیغی شامل ۴۰ عنوان کتاب دیجیتالی در ۵۴ جلد با ده‌ها موضوع «گزیده سخنرانی ویژه ماه رمضان»، «منبرهای آماده»، «احکام ویژه رمضان»، «مراقبات ماه رمضان»، و مباحث اخلاقی، اعتقادی است که با رویکرد پاسخگویی به نیازهای مبلغان در ماه مبارک رمضان با ۶۰درصد تخفیف ارائه شده است.

وی به مهمترین ویژگی‌های این بسته اشاره کرد و گفت: «بی نیاز شدن از حمل کتب سنگین کاغذی»، «امکان جستجو در محتوا و صرفه جویی در وقت»، «قیمت ارزان و با تخفیف زیاد»، «استفاده از مشورت اهل خبره در انتخاب کتب»، «جامعیت کتابها در موضوعات مورد نیاز در سفرهای تبلیغی» و انتخاب برخی از کتب که به صورت خاص برای سفرهای تبلیغی نوشته شده است از جمله ویژگی های خاص این سامانه  است.

حسینی ابراز داشت: علاقمندان می‌توانند به منظور استفاده از این بسته با عضویت و دانلود نرم افزار همراه نور (اندروید و ویندوز) اقدام کنند. همچنین این امکان نیز فراهم است که کاربران به صورت جداگانه برخی از کتاب‌های این بسته را با قیمت مناسب و بسیار ارزانتر از نسخه کاغذی آن تهیه در اختیار داشته باشند.

دسترسی به این بسته از طریق لینک زیر میسر است:

https://www.hamrahnoor.ir/package?packageid=۵

کتابخانه کتابخانه همراه نور بسته فرهنگی تبلیغی همراه مبلغان کتاب دیجیتالی احکام ویژه رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر