کد خبر: 758579 A

مدیر مجموعه تئاترشهر با صدور حکمی امین عظیمی را به عنوان مدیر واحد «ارتباطات، آموزش و پژوهش» این مجموعه منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، سعید اسدی مدیرمجموعه تئاتر شهر با صدورحکمی امین عظیمی را به عنوان مدیر واحد «ارتباطات، آموزش و پژوهش» این مجموعه منصوب کرد.

این واحد در قالب ترکیبی از حوزه‌های «روابط عمومی» و «آموزش و پژوهش» مجموعه تئاتر شهر به فعالیت خود در سال ۹۸ ادامه خواهد داد.

در حکم سعید اسدی آمده است: «جناب آقای امین عظیمی/ با سلام

بنا بر سوابق، تجربیات و توانایی ارزشمند شما در زمینه‌ روابط عمومی و فعالیت رسانه‌ای و همچنین قابلیت شما در هدایت و نظارت بر فعالیت و فرایندهای آموزشی و پژوهشی مرتبط با حوزه هنرهای نمایشی، بدین‌ وسیله به‌عنوان «مدیر واحد ارتباطات، آموزشی و پژوهشی» مجموعه تئاتر شهر منصوب می‌شوید.

امید است که با استعانت از پروردگار یکتا و همکاری مثبت و شایسته با کارکنان گرامی تئاتر شهر در ایجاد تعامل مثبت و سازنده با اصحاب رسانه و همچنین ارتباط موثر و پویا با مخاطبان برای ترغیب بهره‌مندی بیشتر و با کیفیت‌تر از آثار نمایشی، تعامل با نهادها جهت طراحی و اجرای برنامه‌های فرهنگی و گردآوری و تهیه و اجرای طرح‌های آموزشی و پژوهشی در مشارکت با سایر واحدهای مجموعه تئاتر شهر کوشا باشید، تا در مسیر ارتقا بخشی به هویت و جایگاه فرهنگی و هنری شاهد پویایی و شکوفایی هرچه بیشتر این مجموعه گرانقدر باشیم.

 شرح وظایف و حدود مسئولیت و عملکرد جنابعالی به پیوست این حکم ابلاغ می‌شود. امیدوارم با کوشش شایسته خود در این جایگاه، در به ثمر رساندن راهبرد، چشم‌انداز و مأموریت‌های تعریف شده جدید برای مجموعه تئاتر شهر پیروز و توانا باشید. سعید اسدی/ مدیر مجموعه تئاتر شهر»     

امین عظیمی، پژوهشگر، منتقد و مدرس تئاتر و سینماست. او دانشجوی دکترای تخصصی (PHD) مطالعات تئاتر  در  پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران، فارغ‌التحصیل دوره «روایتگری دیجیتال»(Digital Story Telling) از دانشگاه بیرمنگام و فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد سینما و کارشناسی ادبیات نمایشی از دانشگاه هنر تهران است. عمده فعالیت‌های او  از سال ۱۳۸۹ تاکنون تدریس تئاتر و سینما در دانشگاه‌های هنر تهران، سوره و دانشکده هنر و معماری بوده و به‌عنوان یک پژوهشگر، علاوه بر انتشار نقدهای تخصصی تئاتر در نشریات گوناگون همچون فصلنامه تخصصی ادبیات نمایشی «سیمیا»، «سینما و ادبیات»، «نمایش»، «صحنه» و نشریات دیگر، مقالات علمی-پژوهشی گوناگونی در حوزه مطالعات تئاتر و اجرا در نشریات تخصصی دانشگاهی و بین‌المللی همچون Asian Theatre Journal ،Alternatives théâtrales، Theater der zeit و نشریه «بررسی مسائل اجتماعی ایران» به طبع رسانده است.

در سوابق او می‌توان به عضویت در هیات مدیره انجمن منتقدان و پژوهشگران خانه تئاتر از سال ۱۳۸۳، عضویت در انجمن مدرسان خانه سینما و دو دوره دبیری بخش پژوهش و انتشارات جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران، سردبیری روزنامه تئاتر در بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر و دبیری کارگروه تخصصی نقد تئاتر در سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر اشاره کرد. از دیگر فعالیت‌های او در زمینه نمایشنامه‌نویسی و کارگردانی تئاتر نیز می‌توان به اجراهای «اضافه حقوق»، «اکوئوس»، «خواب»، «سه پاس از حیات طیبه نوجوانی نجیب» و تعدادی دیگر اشاره کرد.

امین عظیمی مدیر واحد «ارتباطات، آموزش و پژوهش» تئاتر شهر منصوب شد مدیر واحد «ارتباطات، آموزش و پژوهش» تئاتر شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر