کد خبر: 756066 A

ابوتراب خسروی که به‌تازگی پنج کتاب از او بازنشر شده است پس از سال‌ها، روز دوشنبه نهم اردیبهشت‌ماه در نمایشگاه کتاب تهران و غرفه‌ نشر نیماژ حضور پیدا می‌کند.

به‌ گزارش ایلنا، ابوتراب خسروی که از او کتاب‌های آواز پر جبرئیل، رود راوی، ملکان عذاب، اسفار کاتبان و حاشیه‌ای بر مبانی داستان به‌تازگی توسط نشر نیماژ بازنشر و در نمایشگاه کتاب امسال رونمایی شده‌اند، پس از سال‌ها در نمایشگاه کتاب تهران و غرفه‌ نشر نیماژ حضور یافته و با علاقمندان آثار خود دیدار خواهد کرد.

قرار است این نویسنده روز دوشنبه نهم اردیبهشت‌ماه از ساعت 11 صبح در نمایشگاه حضور داشته باشد.

 ابوتراب خسروی، خالق آثار درخشانی همچون «اسفار کاتبان»، «رود راوی» و «ملکان عذاب»، فروردین ماه سال ۱۳۳۵ در استان فارس و شهرستان فسا به دنیا آمد.او به واسطه‌ شغل پدرش در خیلی از شهرها زندگی کرده است و می‌توان گفت همین موضوع سبب آشنایی او با فرهنگ جای‌جای ایران شده است که این آشنایی به خوبی در آثارش نمود پیدا کرده است. در همین سفرها  و اقامتش در اصفهان بود که در کارگاه‌های داستان هوشنگ گلشیری هم حضور فعال داشت. ابوتراب خسروی بسیاری از جوایز ادبی را برای آثارش به دست آورده است. «اسفار کاتبان»، برنده جایزه مهرگان ادب، «رود راوی» برنده چهارمین دوره جایزه هوشنگ گلشیری، کتاب ویران برنده یازدهمین دوره جایزه هوشنگ گلشیری و در آخر ملکان عذاب برنده هفتمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد شده است.

ادبیات نمایشگاه کتاب ابوتراب خسروی ادبیات داستانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر