کد خبر: 753240 A

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان:

کمک‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای مناطق سیل‌زده به زودی ارسال خواهد شد.

محمدرضا زمردیان (معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان) اظهار داشت که کمک‌های کانون برای مناطق سیل‌زده به زودی ارسال خواهد شد. 

به گفته وی، کاروان پیک امید هفته آتی به استان‌های خوزستان و لرستان اعزام مى‌شود. همچنین با مشارکت بخش‌های مختلف از جمله شورای نظارت بر اسباب‌بازی انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی و انجمن فروشندگان اسباب‌بازی و پولیش استان تهران، هدایای فرهنگی، اسباب‌بازی و... تهیه شده که توسط کاروان‌هاى پیک امید به استان‌های سیل‌زده ارسال می‌شود.

مزمردیان افزود: از آنجا که جمع‌آوری کمک برای کودکان با توجه به مباحث محتوایی، فرهنگی و همچنین بهداشتی دارای اهمیت است، کانون تلاش کرده تا با تولید بسته‌هایی که بتواند از نظر فرهنگی و پاسخ‌گویی به نیازهای بهداشتی، کمک کودکان مناطق سیل‌زده باشد، خدمات‌رسانی خود را کامل کند. در کناراین امر، فعالیت‌های فرهنگی نیز با حضور مربیان کانون انجام می‌شود.

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این آمادگی را دارد تا به منظور اثربخشی فعالیت‌ها و تهیه اقلام کارشناسی شده مورد نیاز کودکان سیل‌زده و در زمینه مشاوره برای تهیه و یا در اختیار قراردادن بسته‌های فرهنگی مناسب به سازمان‌ها و دستگاه‌ها و خیریه‌های فعال در زمینه خدمت‌رسانی به کودکان سیل‌زده، همکاری کند. به همین منظور ستاد امداد فرهنگی و اداره کل آفرینش‌های فرهنگی کانون آماده پاسخ‌گویی به نیازهای متقاضیان است.

سیل کانون پرورش فکری محمدرضا زمرديان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر