کد خبر: 751781 A

معاون گردشگری با اشاره به شرایط جوی کشور خبر داد:

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از آمادگی تاسیسات گردشگری برای میزبانی شایسته از گردشگران خارجی و داخلی در شرایط جوی فعلی کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، ولی تیموری گفت: با توجه به برنامه‌ریزی برخی هموطنان در قالب تورهای مسافرتی و یا به صورت انفرادی برای سفر در فصل بهار و همچنین تورهای پیش‌بینی شده برای ورود گردشگران خارجی، تاسیسات گردشگری اعم از واحدهای اقامتی، پذیرایی و تفریحی در سراسر کشور آماده ارائه خدمات به مسافران هستند.

وی خاطرنشان کرد: هیچکدام از سایت‌ها، جاذبه‌های تاریخی، طبیعی و مقاصد گردشگری و مراکز خدمات‌رسانی گردشگری کشور مشکلی برای بازدید ندارند و در حال حاضر آماده بازدید هستند.

تیموری با بیان اینکه شرایط ناپایدار جوی، برخی از نقاط کشور را در وضعیت هشدار قرار می‌دهد؛ از هموطنان و دفاتر خدمات مسافرتی خواست تا پیش از انجام سفر نسبت به کسب اطلاعات در خصوص وضعیت راه‌ها و شرایط جوی از سازمان‌های متولی اقدام و برای انجام سفر برنامه‌ریزی کنند.

معاون گردشگری در پایان با تاکید آمادگی تاسیسات گردشگری بر ارائه خدمات به گردشگران اظهار داشت: از کلیه هموطنان دعوت می‌شود فرصت سفر در ایام پیش رو را غنیمت شمرده و سفرهای بهاری مطلوب را تجربه کنند.

صنایع دستی و گردشگری گردشگران داخلی و خارجی گردشگری مسافران ولی تیموری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر