کد خبر: 751665 A

علی قنادیان‌پور از اجرای نمایش موزیکال «دزد شادی» برای کودکان در اردیبهشت امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، «دزد شادی» به نویسندگی سمانه استین فشان و کارگردانی علی قنادیان‌پور با بازی جمعی از کودکان و محتوایی پلیسی و ماجراجویانه اردیبهشت امسال روی صحنه می‌رود.

قنادیان درباره قصه این نمایش کودک، به ایلنا گفت: دزد شادی ماجرای شهری است که در آن تعدادی عروسک دزدیده می‌شوند و یک کارگاه و دستیارش تلاش می‌کنند تا دزد عروسک‌ها را پیدا کنند.

این کارگردان تئاتر با بیان اینکه تاکنون تئاتر پلیسی ماجراجویانه برای کودکان نداشته‌ایم، ادامه داد: «دزد شادی» اولین تئاتر کودک در ژانر پلیسی است که بازیگرانش هم کودکان هستند. ضمن اینکه اولین تئاتر کودکانه‌ای محسوب می‌شود که قرار است سریالی باشد و قسمت دومش هم ساخته شود.

قنادیان یادآور شد: در «دزد شادی» به کودکان آموزش داده می‌شود که گول هر آدمی را نخورند و درس‌شان را در کنار بازی کردن بخوانند چون درس خواندن است که باعث می‌شود به جای مهم و بالایی برسند.

حامد شایسته، شیدا باباتبار، ستایش شانه ئی، امیر ارشام منتظری، مشکات فرجام، محسن بشیر، محمد بشیر، ایلیا یوسف‌نژاد، محمد هادی قدیمی و زهرا جعفری بازیگران «دزد شادی» هستند و دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: تهیه‌کننده: محمد رحیمی و ناصر جعفری، دستیار اول کارگردان: مصطفی شویکلو.

کار کودک و موزیکال «دزد شادی» به نویسندگی سمانه استین فشان و کارگردانی علی قنادیان‌پور اردیبهشت امسال در سالن قدس شهرک غرب روی صحنه می‌رود.

دزد شادی نمایش موزیکال کودکانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر