کد خبر: 747971 A

مجمع ناشران انقلاب اسلامی به یاری سیل‌زدگان شتافت؛

مجمع ناشران انقلاب اسلامی همراهی خود را با پویش «کنارتم هموطن» اعلام کرد و از همه ناشران، نویسندگان، کتاب‌فروشان و فعالان این حوزه دعوت نمود برای کمک به سیل‌زدگان به این پویش مردمی بپیوندند.

به گزارش ایلنا، مجمع ناشران انقلاب اسلامی همراهی خود را با پویش «کنارتم هموطن» اعلام کرد و از همه ناشران، نویسندگان، کتاب‌فروشان و فعالان این حوزه دعوت نمود برای کمک به سیل‌زدگان به این پویش مردمی بپیوندند.

پس از وقوع سیل در استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان و همت مردم کشورمان برای یاری‌رسانی به سیل‌زدگان و هموطنان آسیب‌دیده، پویش مردمی «کنارتم هموطن» به همت قرارگاه جهادی امام رضا(ع) راه‌اندازی شده است. مجمع ناشران انقلاب اسلامی با پیوستن به این پویش اعلام کرد ناشران به واسطۀ افزایش قیمت کاغذ و نهاده‌های تولید از نظر اقتصادی سال سختی را پشت سر گذاشته‌اند؛ اما همراه همۀ مردم به یاری هموطنان سیل‌زده خود خواهند آمد.

پویش مردمی «کنارتم هموطن» با مسئولیت حاج‌حسین یکتا آغاز شده و در کنار هلال احمر و کمیته امداد اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی هموطنان برای بازسازی مناطق سیل‌زده و تهیۀ مایحتاج سیل‌زدگان کرده است. «ستاد مردمی امام رضایی‌ها» علاوه بر راه‌اندازی این پویش، با ثبت‌نام از داوطلبان حضور در مناطق سیل‌زده، ساماندهی نیروهای مردمی در این مناطق را به عهده گرفته است.

کد دستوری #888*780*برای پرداخت کمک‌های نقدی به این پویش اعلام شده که علاقه‌مندان می‌توانند با شماره‌گیری این کد به میزان دل‌خواه خود به سیل‌زدگان کمک کنند.

حسین یکتا، مسئول پویش امام رضایی‌ها، در این خصوص گفته است: «ما این اقدام را با شعار «کنارتم هموطن» آغاز کردیم و امیدواریم مردم در این حرکت مؤمنانه و آتش‌به‌اختیار  به نیت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(ع) کمک و آن را ترویج کنند.

سیل مجمع ناشران انقلاب اسلامی ناشران انقلاب اسلا ناشران انقلاب اسلامی مجمع ناشران کنارتم هموطن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر