کد خبر: 746741 A

آرین قیطاسی و یلدا صمدی (هنرمندان عرصه موسیقی) به تازگی موزیک ویدئویی را بر اساس قطعه «سینما پارادیزو» ساخته انیوموریکونه تولید کرده اند.

به گزارش ایلنا،‌ آرین قیطاسی و یلدا صمدی (هنرمندان عرصه موسیقی) به تازگی موزیک ویدئویی را بر اساس قطعه «سینما پارادیزو» ساخته‌ انیوموریکونه تولید کرده‌اند. در این موزیک ویدئو که کارگردانی آن برعهده «ایده‌آل استودیو» است، آرین قیطاسی ابوا نواخته و یلدا صمدی نوازنده پیانو است.

آرین قیطاسی نوازنده ابوا، ساکسیفون تنور و فارغ التحصیل از هنرستان و دانشگاه عالی موسیقی است و در ارکسترهای متعددی چون: ارکستر سمفونیک تهران، ارکستر ملی ایران، ارکستر سمفونیک صدا و سیما و … سابقه اجرا دارد و یلدا صمدی نیز نوازنده پیانو است و طی همکاری با هنرمندان مطرح عرصه موسیقی در کنسرت‌های متعددی حضور داشته است.

 فیلم سینمایی «سینما پارادیزو» اثری ایتالیایی است که کارگردانی آن را جوزپه تورناتوره برعهده داشته و  فیلیپ نوآره بازیگر آن است و موسیقی آن را آهنگساز برجسته ایتالیایی انیو موریکونه ساخته است. این اثر در سال 1988 ساخته شده و اسکار بهترین فیلم غیر انگلیسی را به خود اختصاص داده و موضوع آن درباره عشق و سانسور است.

موزیک ویدئو «سینما پارادیزو» با نوازندگی آرین قیطاسی و یلدا صمدی را در اینجا ببینید و دانلود کنید.

موسیقی موسیقی فیلم امروز بسیار خوب است موسیقی کلاسیک موسیقی فیلم سینما پارادیزو آرین قیطاسی یلدا صمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر