کد خبر: 744300 A

آغاز جشنواره موسیقی چابهار با آقای مشکی پوش؛

نخستین اجرای جشنواره موسیقی منطقه آزاد چابهار با حضور رضا صادقی و گروه مشکی پوشان شب گذشته در مجموعه کلاسیک چابهار روی صحنه رفت.

به گزارش ایلنا، رضا صادقی که پیش از حضورش در منطقه آزاد چابهار در صفحات شخصی خود از اختصاص بخشی از عواید این کنسرت به آسیب دیدگان سیل ایران خبر داده بود، در بخش‌هایی از این کنسرت نوروزی به حاضران گفت: در روزهای گذشته باز هم سیل ویرانگر در ایران باعث شده بحث‌هایی چون عدم مدیریت صحیح بار دیگر مطرح شود. ما همیشه در این قبیل مواقع با بحران مدیریت طرفیم و همیشه بوده و هست.

رضا صادقی افزود: من در ابتدا تصمیم گرفته بودم که سعادت دیدار با شما را از خود سلب کنم و می‌خواستم همه کنسرت‌های نوروزی را لغو کنم. بعد به این فکر کردم که با نشستن در خانه و تسلیت و تاسف گفتن، دردی دوا نمی‌شود. عموما هم ثابت شده که مردم ما پس از اتفاقات این چنینی مثل سیل و زلزله، غریب‌تر از همیشه‌اند و خودمان باید به داد هموطن‌مان برسیم. نتیجتا تصمیم گرفتم که تور کنسرت‌هایم را ادامه دهم و عواید این تور را به سیل‌زدگان اختصاص بدهم. من شاهکاری انجام نمی‌دهم و این شمائید که با حضورتان در این برنامه‌ها باعث می‌شوید که هموطنان‌مان حمایت شوند و خوشحالم که تهیه‌کنندگان این کنسرت که دوستانم در منطقه آزاد چالهار هستند نیز در این حرکت همراه بودند و آنها هم اعلام کردند که بخشی از عواید این جشنواره به سیل‌زدگان اختصاص خواهد یافت.

اجرای آثار جدید این خواننده از آلبوم «زندگی کن» از دیگر بخش‌های این کنسرت بود.

رضا صادقی درباره آلبوم جدید خود نیز گفت: با افتخار آلبوم «زندگی کن» را به همه بانوان ایرانی تقدیم کردم.

اجرای قطعات قدیمی و پرخاطره این خواننده در کنسرت چابهار از دیگر بخش‌های این اجرا بودند.

عبدالرحیم کردی (مدیرعامل منطقه آزاد چابهار) نیز به عنوان مهمان ویژه در این کنسرت حضور داشت.

جشنواره موسیقی منطقه آزاد چابهار 8 و 9 فروردین نیز با اجرای علیرضا طلیسچی و شهاب مظفری ادامه خواهد داشت.

رضا صادقی آقای مشکی پوش منطقه چابهار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر