کد خبر: 742971 A

جمعی از سینماگران کمپین من گلستانم را با هدف حمایت و کمک به هموطنان سیل زده در استان گلستان راه‌اندازی کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، به دنبال سیل اخیر در استان گلستان در ابتدای نوروز ۹۸، هدیه تهرانی و جمعی از سینماگران با راه‌اندازی کمپینی به نام "من گلستانم" و همچنین انتشار پیام‌های جداگانه از مردم و مسئولان تقاضا کردند تا همه توان خود را برای کمک به مردم سیل زده استان‌های گلستان و مازندران و همچنین جبران خسارت‌های وارد شده استفاده کنند

در متن کمپینی که توسط هدیه تهرانی منتشر شده و برای خبرگزاری ایلنا ارسال شده، آمده است:

 دوستان گرامی؛

با درود به عزیزانی که در این چند روز مشغول امدادرسانی در مناطق سیل زده هستند، و با سپاس از همه عزیزان بابت ارسال کمک‌های نقدی و غیرنقدی از گوشه و کنار کشور؛ طبق اطلاعات اخذ شده از دوستان هلال احمر، گرچه عملیات امداد و نجات از شرق تا غرب استان در حال انجام است لیکن با توجه به بارش‌های روزهای آتی، خطر هنوز پا برجاست. از این رو امدادگران در حال برآورد نیازهای چند روز آینده هموطنان درگیر در سیل می‌باشند.

با توجه به آبگرفتگی شدید معابر که تردد را تنها با قایق و تراکتور و کامیون میسر می‌سازد، کمک‌ها تا فروکش کردن آب توسط امدادگران انجام می‌شود و یا به اسکان یافته‌ها در مناطق امن می‌رسد. لیکن برنامه ریزی پس از بحران برای پس از فرونشست آب در چند روز آینده است.

 پس از فرونشست آب، گل و لای می‌ماند و خانواده‌های خسارت دیده و مستأصل که نیاز به توجه و کمک جدی برای بازسازی زندگی خود دارند. بنابراین تمرکز کمک‌های کمپین مورد نظر بر همراهی و همیاری با این خانواده‌هاست تا پس از فروکش کردن هیجانات رسانه‌ای به فراموشی سپرده نشوند.

همچنین پیام تصویری تعدای از هنرمندان را می‌توانید در پایین خبر مشاهده کنید.

حجم ویدئو: 9.96M | زمان ویدئو: 00:03:41
سیل گلستان هومن حاج عبدالهی کمال تبریزی،هدیه تهرانی،مهرداد اسکویی،هادی مقدم دوست،مهناز افشار راه اندازی کمپین کمک به سیل زدگان گلستان توسط هدیه تهرانی و سینم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر