کد خبر: 740836 A

با به پایان رسیدن فیلمبرداری ویژه‌برنامه نوروزی وزه پلاس، پوستر این تاک شو رونمایی شد.

به گزارش ایلنا، با به پایان رسیدن فیلمبرداری ویژه‌برنامه نوروزی وزه پلاس، اولین قسمت از این برنامه از ۲۹ اسفند منتشر خواهد شد.

«وزه پلاس» یک سریال تاک شو با حال و هوای فانتزی و با حضور یک شخصیت به نام  «وزه» است، وزه عروسک سلبریتی و ثروتمندی از سرزمین خیالی ذهن مجری به نام جابلقاست که در یک شب قبل از سال نو به طرز شگرفی مهمان ثابت مجری می‌شود و با او برنامه وزه پلاس را اجرا می‌کند. این برنامه گفتگو محور با آیتم‌های متفاوتی تولید شده است و از ویژگی اصلی آن این است که برای اولین بار با نگاه به مسائل روز هنری و اجتماعی، این مسائل را از منظر هنرسینما بررسی می‌کند.

سازندگان این برنامه تلاش دارند که در کنار بررسی سینمای روز ایران، با حضور بازیگران و مهمان‌های مختلف در استودیوی برنامه، ضمن بررسی کارنامه آنها از جدیدترین فعالیت‌هایشان هم به مخاطبان آگاهی دهند.

این برنامه تاک شویی متفاوت و فانتزی است که در فضای مجازی پخش می‌شود و تولید آن به تهیه‌کنندگی امیر سیدزاده انجام می‌شود. الهام قره خانی و مهرتاش مهدوی نیز کارگردان‌های «وزه پلاس» هستند.

«وزه پلاس» در پنجاه و چهار قسمت سی دقیقه‌ای تهیه و با شروع ایام نوروز در رسانه اینترنتی فیلیمو منتشر خواهد شد. قرار است بخش اول «وزه پلاس» در ۱۳  قسمت از ۵ عصر ۲۹ اسفند منتشر شده و در بخش دوم نیز انتشار آن بعد از ایام نوروز ادامه پیدا کند.

عوامل و دست‌اندرکاران «وزه پلاس» عبارتند از: تهیه‌کننده : رسانه اینترنتی فیلیمو و سیدامیر سیدزاده، کارگردان:الهام قره خانی - مهرتاش مهدوی، نویسندگان: دانش گیتی - محمدمهدی احدی، ناظر کیفی: محمدباقر تیموری، کارگردان تلویزیونی: کیوان تاج فر، اجرا :داریوش بشارت،گویندگان: آرمان غفاریان - ارشیا شریعتی،  مدیر تولید: سیدمحمدحسین سیدزاده، بازیگران: حسین زارعی -مانلی أصفهانی - سامیار فاضلی، عروسک گردانان: بهرام بهبهانی - مهرنوش شریعتی، مدیر تصویربرداری: رضا ثابت پور، تدوین: حمیدرضا عسگری،  طراح صحنه، گرافیست و طراح عروسک: حسین زارعی، طراح گریم: سیدجلال موسوی، صدا بردار: سیامک سلاطی، عکس: محمود رضا درخشنده، آهنگساز: حسین فاضل - سیامک سلاطی، دستیار اول کارگردان: لیلا اسبقی، دستیار دوم کارگردان: محسن لاسمی، مدیر تدارکات: مهدی روزبهانی، روابط عمومی : علی ظهوری راد - آوا فوشریان.

شروع پخش وزه پلاس از ابتدای نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر