کد خبر: 740670 A

آثار نمایشی به صحنه رفته در تالارهای مختلف نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی به اجرای خود در سال ۹۷ پایان دادند که نمایش «ملاقات» از روز هفتم فروردین سال ۹۸ در تالار اصلی به اجرای خود ادامه می‌دهد.

به گزارش ایلنا، آثار نمایشی به صحنه رفته در تالارهای مختلف نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی روز جمعه ۲۴ اسفند ماه به اجرای خود پایان دادند که نمایش «ملاقات» از روز هفتم فروردین سال ۹۸ به اجرای خود در تالار اصلی ادامه خواهد داد.

نمایش «ما داریم از این خونه می‌ریم» به کارگردانی حسین اکبرپور و نمایش «یک هفته راه رفتن در بهشت» به کارگردانی محمد هادی هاشم‌زاده که بر اساس رویکرد حمایتی مدیریت مجموعه تئاتر در حمایت از آثار برگزیده تئاتر استان‌ها پس از پایان سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به ترتیب در تالارهای چهارسو و قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفته بودند، روز جمعه ۲۴ اسفند ماه از این مجموعه خداحافظی کردند.

نمایش «ملاقات» به کارگردانی پارسا پیروزفر هم که از روز ۱۲ اسفند ماه در تالار اصلی اجرای خود را آغاز کرد، روز جمعه ۲۴ اسفند ماه موقتا به اجرای خود پایان داد. این در حالی است که اجراهای این اثر نمایشی در سال ۹۸ نیز ادامه پیدا کرده، اما از  روز هفتم فروردین ماه مجددا میزبان مخاطبان تئاتر خواهد بود.

ملاقات تئاترشهر پارسا پیروزفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر