کد خبر: 739362 A

«فرش بنفشه» با اجرای حامد نجم الهدا، نازنین مهیمنی و مهبد قناعت پیشه با حضور چهره‌های تاثیرگذار سال ۹۷ در حوزه‌های سیاسی و اجتماعی ایام نوروز از رادیو ایران پخش می‌شود.

به گزارش ایلنا، «فرش بنفشه» با اجرای حامد نجم الهدا، نازنین مهیمنی و مهبد قناعت پیشه با حضور چهره‌های تاثیرگذار سال ۹۷ در حوزه‌های سیاسی و اجتماعی ایام نوروز از رادیو ایران پخش می‌شود و در یکی از روزها گفتگوی سامان احتشامی نیز از این برنامه روی آنتن می‌رود.

 تهیه‌کننده این برنامه گفت: ما در برنامه به عید دیدنی هنرمندان و ورزشکاران مختلف می‌رویم و ناگفته‌های حرفه‌ای و شخصی سال ٩٧ را از زبان آنها خواهیم شنید. یکی از این هنرمندان سامان احتشامی آهنگساز شناخته شده است.

به گفته این تهیه‌کننده در «فرش بنفشه» با احتشامی درباره فعالیت‌هایش در سال ۹۷، برنامه‌هایش برای سال آینده، پخش همیشگی آثارش از رادیو و وضعیت موسیقی کشور گفتگو شده است.

قائدی یادآور شد: همچنین او در مصاحبه به نکته جالبی اشاره کرد و از همکاری با برنامه صبح جمعه با شما رادیو ایران آن هم در ۷ سالگی و در دوران کارگردانی زنده‌یاد منوچهر نوذری و تهیه‌کنندگی فرهنگ جولایی سخن گفت و به اینکه ۳۴ سال است که صدای خودش یا سازش از رادیو پخش می‌شود، افتخار کرد.

گفتگوهای مفصلی با فریبا نادری، سامان احتشامی، منصور ضابطیان، رحیم شهریاری، داریوش فرضیایی، گروه رستاک، رضا شیری، لاله صبوری، امیر تاجیک، محسن میرزازاده، علیرضا روزگار، امیر علی اکبری، آرین غلامی و تعداد دیگری از هنرمندان و ورزشکاران نیز در ایام عید از این برنامه روی آنتن می‌رود.

عوامل «فرش بنفشه» که از هشتم تا شانزدهم فروردین ماه به تهیه‌کنندگی زهرا قائدی هر شب ساعت ١٧ تا ٢٠ روی آنتن شبکه رادیویی ایران می‌رود، عبارتند از گوینده: حامد نجم الهدا، بازیگران: نازنین مهیمنی و مهبد قناعت‌پیشه، صدابردار: پرهام تجدد، نوازنده: مجتبی تیموری، خواننده تیتراژ: فاضل نوروزی، گزارشگران: مهدیه پهلوانی، مهران حبیبی، تینا میرکریمی، نویسندگان: زهرا یساقی، نسیم صباقان، حمید پارسا، تیم پژوهش و تحقیق: زهرا قائدی، زهره سربازی، محمدحسین خسروجردی.

این برنامه از گروه جامعه رادیو ایران با مدیریت غلامرضا بحیرایی روی آنتن می‌رود.

ایام نوروز ایران جامعه سیاسی و اجتماعی فرش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر