کد خبر: 738826 A

فیلمبرداری ویژه‌برنامه تاک شو فانتزی- سینمایی «وزه پلاس» برای عرضه اینترنتی در ایام نوروز به نیمه رسید.

 به گزارش ایلنا، در حال حاضر در استودیو وزه فیلمبرداری نیمی از ویژه برنامه نوروزی به پایان رسیده و گروه در حال ادامه فیلمبرداری این تاک شو هستند.«وزه پلاس» یک سریال تاک شو با حال و هوای فانتزی و با حضور یک شخصیت به نام  «وزه» است، وزه عروسک سلبریتی و ثروتمندی از سرزمین خیالی ذهن مجری به نام جابلقاست که در یک شب قبل از سال نو به طرز شگرفی مهمان ثابت مجری می‌شود و با او برنامه وزه پلاس را اجرا می‌کند. ویژگی اصلی این برنامه این است که برای اولین بار با نگاه به مسائل روز هنری و اجتماعی، این مسائل را از منظر هنرسینما بررسی می‌کند و اولین برنامه‌ای به شمار می‌رود که با چنین دیدگاهی تولید می‌شود.

سازندگان این برنامه تلاش دارند که در کنار بررسی سینمای روز ایران، با حضور بازیگران و مهمان‌های مختلف در استودیوی برنامه، ضمن بررسی کارنامه آن‌ها از جدیدترین فعالیت‌هایشان هم به مخاطبان آگاهی دهند.

این برنامه تاک شویی فانتزی است که در فضای مجازی پخش می‌شود و تولید آن به تهیه‌کنندگی امیر سیدزاده تهیه‌کننده باسابقه سینما و تلویزیون انجام می‌شود. الهام قره‌خانی و مهرتاش مهدوی نیز کارگردان‌های «وزه پلاس» هستند که مدتی است مراحل تولید آن را پشت سر می‌گذارند.

«وزه پلاس» در پنجاه و چهار قسمت سی دقیقه‌ای تهیه و با شروع ایام نوروز در یکی از رسانه‌های اینترنتی منتشر خواهد شد.

عوامل این برنامه عبارتند از: تهیه‌کننده: سیدامیر سیدزاده -کارگردان: الهام قره‌خانی - مهرتاش مهدوی، نویسندگان: دانش گیتی - محمدمهدی احدی، ناظر کیفی: محمدباقر تیموری، کارگردان تلویزیونی: کیوان تاج‌فر، اجرا: داریوش بشارت، گویندگان: آرمان غفاریان - ارشیا شریعتی، مدیر تولید: سیدمحمدحسین سیدزاده، بازیگران: حسین زارعی -مانلی أصفهانی - سامیار فاضلی، عروسک گردانان: بهرام بهبهانی - مهرنوش شریعتی، مدیر تصویربرداری: رضا ثابت‌پور، تدوین: حمیدرضا عسگری، طراح صحنه، گرافیست و طراح عروسک: حسین زارعی، طراح گریم: سیدجلال موسوی، صدابردار: سیامک سلاطی، عکس: محمودرضا درخشنده، آهنگساز: حسین فاضل - سیامک سلاطی، دستیار اول کارگردان: لیلا اسبقی، دستیار دوم کارگردان: محسن لاسمی، مدیر تدارکات: مهدی روزبهانی، روابط عمومی: علی ظهوری راد - آوا فوشریان.

تولید تاک شو نوروزی «وزه پلاس» به نیمه رسید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر