کد خبر: 738696 A

علیرضا طلیسچی متولد 7 مهر 64 است. او در حال حاضر 33 سال دارد و دارای مدرک فوق دیپلم عمران است و با این حال لیسانس موسیقی را با گرایش سازهای جهانی را نیز دارد.

 علیرضا طلیسچی به گفته خودش خوانندگی را از سن 18 سالگی نه به صورت عادی بلکه به صورت حرفه‌ای آغاز کرده و با گروه علیرضا و حمیدرضا شروع همکاری کرده است. آنها دو آلبوم به نام نارفیق 1 و 2 منتشر کردند و پس از آن طلیسچی از سال 86 تصمیم به تنهایی کار کردن گرفت.

با اینکه خانواده علیرضا طلیسچی علاقه او به موسیقی را جدی نمی‌گرفتند ولی هیچوقت جلوی وی را از انتشار آهنگ‌های جدید نگرفتند.

علیرضا طلیسچی بیشتر از معروفیت و شهرت بیشتر به دنبال محبوبیت بین طرفدارانش هست و می‌گوید که محبوبیت و دوست داشته شدن بیشتر اهمیت دارد.

علیرضا طلیسچی غیر از خوانندگی به ترانه‌سازی و آهنگسازی و تنظیم‌کنندگی نیز مشغول است.

به همین خاطر کلیه ترانه‌سرایی‌ها و ملودی‌سازی‌های اولین آلبوم علیرضا طلیسچی به عهده خودش بوده است.

از آهنگ‌های محبوب علیرضا طلیسچی در شیراز سانگ می‌توان به آی دل خودم و آهنگ زیبای دیوونه دوست داشتنی که در سال اخیر منتشر شده‌اند، اشاره کرد که محبوبیت خیلی زیادی در بین طرفداران موسیقی پاپ پیدا کرده‌اند. همینطور آهنگ محبوب علیرضا طلیسچی از نظر خودش آهنگ اگه بدونی است.

Untitled-2

علیرضا طلیسچی سلیقه‌اش به حامد برادران نزدیک است و به خاطر همین است که اکثر کارهای علیرضا طلیسچی را حامد برادران می‌سازد و این جریان تا به حال مورد پذیرش طرفداران قرار گرفته بطوری که همه همکاری‌های این دو زیبا از آب درآمده‌اند.

علیرضا طلیسچی آهنگ های محبوب علیرضا طلیسچی شیراز سانگ آهنگ زیبای دیوونه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر