کد خبر: 738180 A

نمایش «بانوی آوازخوان» به نویسندگی وجدی معووض و با ترجمه، دراماتورژی و کارگردانی علیرضا کوشک جلالی تیر در تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، نمایش بانوی آوازخوان به نویسندگی وجدی معووض و با ترجمه، دراماتورژی و کارگردانی علیرضا کوشک جلالی تیر در تئاتر شهر روی صحنه می‌رود، همچنین سیما تیرانداز تهیه‌کننده و مجری طرح این اثر نمایشی است.

بازیگران این اثر نمایشی عبارتند از سیما تیرانداز، فرناز رهنما، سام کبودوند، محمد صدیقی‌مهر که تمرینات خود را از اسفند آغاز کرده‌اند.

از دیگر عوامل می‌توان به امید اکبری (طراح صحنه)، کیارش اعتمادسیفی (طراح افکت و موسیقی)، پژمان عبدی (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، پگاه محمودوند (منشی صحنه)، حمیدرضا جدیدی (مدیر صحنه)، بهنام نجم‌الدین (ویدیو)، میلاد زارع (طراح پوستر و بروشور)، سارا حدادی (مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی و تبلیغات you studio) و زهرا عرب‌نژاد (عکاس) اشاره کرد.

در توضیحات این اثر چنین آمده است: «نمایش‌نامه‌ای در ارتباط با جنگ، برادرکشی، خشم و عشقی سرکش به انسان و انسانیت، در یک سفر اودیسه‌وار، برادر خواهر دو قلویی کشف می‌کنند...»

بانوی آوازخوان به ترجمه، دراماتورژی و کارگردانی علیرضا کوشک‌جلالی و تهیه‌کنندگی و مجری طرحی سیما تیرانداز از تیر در سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهد رفت.

علیرضا کوشک جلالی بانوی آوازخوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر