کد خبر: 737704 A

قبل از عزیمت به آمریکا؛

حامد همایون خواننده موسیقی پاپ تازه‌ترین و آخرین کنسرت سال ۹۷ پایتخت خود را در حالی روز جمعه ۱۷ اسفند ماه برگزار کرد که وی تا چندی دیگر در کشورآمریکا تور کنسرت‌های خود را آغاز خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، تازه‌ترین کنسرت حامد همایون جمعه شب (17 اسفندماه) در حالی میزبان طرفداران این خواننده در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران بود که وی طی روزهای آینده برای برگزاری تور کنسرت‌های خود به کشور آمریکا سفر خواهد کرد.

در ابتدای این کنسرت، بخشی از موزیک ویدئوهای منتخب حامد همایون و کلیپ‌هایی از دو خواننده جدید این کمپانی برای حاضران در سالن پخش شد و پس از آن نیز گروه نوازندگان روی صحنه آمده و در قالب یک مقدمه آثاری را به صورت ترکیبی روی صحنه اجرا کردند.

حامد همایون بعد از ورود نوازنده‌ها روی صحنه آمده و ضمن خوش آمدگویی به طرفداران خود قطعه «همیشه یادت هست» را به عنوان اولین قطعه اجرا کرد و از تماشاگران حاضر در سالن خواست تا در طول اجرای برنامه، او و گروهش را یاری دهد.

همایون در قسمت دیگری از این کنسرت که به اجرای آثار منتخب این خواننده طی سال‌های اخیر اختصاص داشت، گفت: از روزی که قطعه‌های «بارون که زد»، «چر خیس» و «شیدایی» متولد شد تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا در کنار شما خاطرات شیرینی را رقم بزنیم البته که در این مدت هزاران حرف شنیدیم، اما سکوت کردیم چون دوست داشتیم مهربانی را ترویج بدهیم. پس همه آثار اجرا شده در این کنسرت را با افتخار تقدیم شما عزیزانی می‌کنیم که در این مدت همراه ما بودید.

«نیمه من»، «پرسه»، «به چشمات قسم»، «عشق ناب»، «مردم شهر»، «هنوزم همونم»، «عاشق شدم رفت»، «چنین کنم چنان کنم»، «حاکم احساس»، «می‌روم»، «دیوونگی»، «الکل نگاه»، «چتر خیس»، «عاشقانه»، «بارون که زد»، «خلسه» و «البرز» از جمله آثاری بودند که در این کنسرت برای طرفداران اجرا شد. این در حالی است که مهیار رجب‌پور سرپرست ارکستر، مجید روغنی مدیر اجرایی، نیکیتا مرتضوی مدیر هماهنگی، سهراب ولدبیگی مدیر نور و ایمان ریاحی و علی امید روشن صدابردار دیگر اعضای گروه اجرایی کنسرت را تشکیل می‌دادند که حامد همایون در بخش‌های مختلف از آنها قدردانی کرد.  

سعید علی رضایی نوازنده گیتار بیس، محمد افشانی نوازنده گیتار، امیرحسین توسلی نوازنده تار، پیمان لطیفی نوازنده درامز، محمدرضا زارعی نوازنده ویولن، امیررضا توسلی نوازنده دف، پوریا ربانیان نوازنده پرکاشن، آرین ملیکیان نوازنده پیانو و سامان امامی نوازنده گیتار و رهبر ارکستر گروه اجرایی کنسرت حامد همایون را تشکیل می‌دادند. تهیه‌کننده این برنامه موسسه فرهنگی هنری «ترانه شرقی» به مدیریت محسن رجب پور بود.

برج میلاد موسیقی پاپ وزارت ارشاد آلبوم کنسرت بنیاد رودکی خانه موسیقی مرکز موسیقی حامد همایون نمایشگاه بین‌المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر