کد خبر: 732902 A

مجید مشیری با بیان اینکه بازیگر نقش جاوید در سریال بر سر دوراهی به تهیه‌کنندگی و نویسندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی است، از ویژگی‌های همکاری تازه خود با این تیم سخن گفت.

مجید مشیری (بازیگر سریال بر سر دوراهی) با بیان اینکه بازیگر نقش جاوید در سریال بر سر دوراهی به تهیه‌کنندگی و نویسندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی است، درباره انگیزه خود از حضور در این پروژه به خبرنگار ایلنا گفت: وقتی فهمیدم این سریال قرار است برای عید پخش شود برای همکاری راغب شدم. به هر حال عید نوروز حال و هوای خاصی دارد و مخاطبان تلویزیون هم خیلی زیاد هستند.

وی با بیان اینکه من به قلم حامد عنقا علاقه دارم، ادامه داد: بر سر دوراهی در مورد انسانیت حرف‌های بسیاری دارد و در ژانر خانواده قرار می‌گیرد.این سریال دومین تجربه‌ای است که با حامد عنقا دارم و تجربه بسیار خوبی است.

مشیری یادآور شد: با بهرنگ توفیقی در مقام کارگردان نیز پنجمین همکاری خود را پشت سر می‌گذارم. او بسیار کاربلد است.

وی در پایان گفت: من در سریال نقش جاوید را بازی می‌کنم و معتقدم بر سر دوراهی به خاطر قصه، کارگردانی و بازیگران خوب حتما بهترین سریال شب عید می‌شود. برای تمام گروه از تولید و تدارکات گرفته تا صدا و فیلمبرداری و صحنه آرزوی موفقیت و خسته نباشید دارم و پیشاپیش سالی پر از سلامتی، آرامش و آسایش برای همه آرزو می‌کنم.

تلویزیون شب عید بهرنگ توفیقی گفتگو با ایلنا حامد عنقا مجید مشیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر