کد خبر: 732228 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

حبیب اسماعیلی (تهیه‌کننده و پخش‌کننده سینما) از آماده شدن دو فیلم‌ سینمایی درخونگاه و کار کثیف برای اکران خبر داد.

حبیب اسماعیلی (تهیه‌کننده و پخش‌کننده سینما و مدیر پخش فیلمسازان مولود) به خبرنگار ایلنا گفت: دو فیلم‌ سینمایی درخونگاه به کارگردانی سیاوش اسعدی و کار کثیف به کارگردانی خسرو معصومی آماده نمایش شده است و تلاش داریم که امکان اکران این فیلم‌ها را برای نوروز  ۹۸ فراهم کنیم.

وی ادامه داد: برنامه‌های تبلیغاتی فیلم‌ها آماده است و طی نامه‌ای به شورای کارگروه اکران و سازمان سینمایی  آماده بودن این دو فیلم را برای نمایش اعلام کرده‌ایم.

اسماعیلی ادامه داد: با توجه به اینکه تعداد فیلم‌های متقاضی اکران در نوروز ۹۸ زیاد است و از طرفی هر دفتر پخش فقط می‌تواند یک فیلم اکران کند، امیدوارم شرایطی برای اکران نوروز ۹۸ فراهم شود که در سبد اکران فیلم‌هایی با گونه‌های مختلف و سلایق متنوع به نمایش دربیاید.

فیلم درخونگاه به کارگردانی سیاوش اسعدی و تهیه‌کنندگی منصور سهراب‌پور با حضور بازیگرانی همچون امین حیایی، ژاله صامتی، مهراوه شریفی نیا و پانته آ پناهی‌ها ساخته شده و در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر در نامزد سه جایزه بهترین بازیگر نقش اصلی مرد، بهترین بازیگر نقش اصلی زن و نقش مکمل زن شد.

فیلم سینمایی کار کثیف به کارگردانی خسرو معصومی آخرین فیلم سینمایی است که لوون هفتوان در آن ایفای نقش کرده است، پدارم شریفی، شاهرخ فروتنیان و الهام نامی بازیگران دیگر فیلم هستند.

درخونگاه تلاش برای اکران درخونگاه و کار کثیف در نوروز ۹۸ کارکثیف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر