کد خبر: 731034 A

با صدرو پیامی؛

معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با صدور پیامی فرا رسیدن ۲۱ فوریه روز جهانی راهنمایان گردشگری را به تمام فعالان این حوزه تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، در پیام تبریک ولی تیموری (معاون گردشگری کشور) به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی راهنمایان گردشگری، آمده است: در سپهر گردشگری جهان امروز ، تکیه زدن برجایگاه بلند و کسب سهم متناسب با توانمندی‌های خود از بازارهای جهانی، از جمله مطالبات  هر مقصد  گردشگری است.

بی‌تردید راهنمایان  تور، به عنوان سفیران فرهنگی کشور، نقشی بزرگ و وظیفه‌ای سترگ در تبیین و ترویج فرهنگ غنی کشور عزیزمان ایران و ایجاد تصویری روشن ومثبت از واقعیات  وحقانیت این مقصد مهم جهانی در ذهن گردشگران بازارهای هدف بر عهده دارند و اهتمام جدی آنان در این امر منجر به ارزش‌افزایی شده و تاثیر فراوانی بر جلب و جذب درصد بیشتری از گردشگران بین‌المللی خواهد داشت.امیداست با اتکا به تعهد، میهن‌دوستی، دانش  و پشتکار این همکاران سختکوش و تاثیر‌گذار شاهد توسعه و رونق روز افزون صنعت گردشگری کشور باشیم.

نیکو فرصت روز جهانی راهنمایان گردشگری (۲۱ فوریه ۲۰۱۹ برابر با ۲ اسفند۱۳۹۷) را غنیمت شمرده، بدین سبب این روز مهم وخجسته را به حضور همه راهنمایان این صنعت تبریک و شادباش عرض نموده،  برای تک تک آنان  از درگاه پروردگار منان آرزوی توفیق و سرافرازی  می‌نمایم.

راهنمایان گردشگری معاون گردشگری کشور روز جهانی راهنمایان گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر