کد خبر: 729655 A

هنرمند اکوادوری که برگزاری کنسرتش در ایران بار دیگر خبرساز شده، پس از تمدید اجرای برنامه‌اش برای ششمین سانس در تهران در اسفند امسال، از برگزاری کنسرتی با برنامه‌های ویژه در برج میلاد خبر داد.

به گزارش ایلنا، کنسرت «لئو روخاس» که پیش از این قرار بود در تاریخ ۱۶و ۱۷ اسفند در برج میلاد روی صحنه برود، بنا به اعلام تهیه‌کننده این کنسرت برای دو سانس دیگر در تاریخ ۲۰ اسفند تمدید شد تا این سرخ‌پوست محبوب اواخر امسال در شش سانس میزبان دوستداران این سبک موسیقی در ایران باشد.

لئو روخاس در نخستین نقل قول رسمی خود درباره اجرا در ایران گفت: «خبر استقبال از کنسرتم در ایران بسیار برای من هیجان‌انگیز است. من از کیلومترها دورتر به سرزمین شما ایرانی‌ها می‌آیم و آشنایی با این فرهنگ و ادبیات که از تاریخی کهن و خوش‌نام در جهان برخوردار است، برای من جذابیت‌های زیادی دارد.»

وی افزود: «برای اجرای جدیدم در ایران برنامه‌ریزی زیادی کرده‌ام و با موسیقی‌ام برای ایرانی‌ها آرامش هدیه می‌آورم. در فرهنگ ما موسیقی ارتباطی نزدیک با آرامش درون انسان دارد و بخش بزرگی از این آرامش، از طبیعت و اصواتش نشات می‌گیرد. اجرا در سالن ایران در کنسرت قبلی برای من خاطرات زیادی را در پی داشت و این‌بار قطعا با انرژی بیشتری به اجرای برنامه خواهم پرداخت.»

پس از کنسرت قبلی این خواننده در ایران که نوروز سال گذشته در برج میلاد برگزار شد، مخاطبان موسیقی از تجربه حضور در سالن در فضای مجازی نوشته بودند و اعتقاد داشتند که این اجرا آرامش و انرژی خاصی را برای آنها در پی داشته است و شنیدن این موسیقی همیشه برای همه توصیه شده است. همین موضوع راز محبوبیت این سرخ‌پوست هنرمند است.

کنسرت لئو روخاس به تهیه‌کنندگی محمود شبیری و سپهر صاحبی (موسسه رنگین‌کمان هنر جوان) در برج میلاد برگزار خواهد شد و بلیت فروشی سانس‌های تمدیدی در سایت tik۸ آغاز شده است.

کنسرت «لئو روخاس»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر