کد خبر: 729508 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

الهام غفوری (تهیه‌کننده سریال پایتخت) درباره سری ششم این سریال گفت: پایتخت ۶ نوروز سال ۹۹ از تلویزیون پخش می‌شود اما در حال تلاش هستیم که با ساخت فیلم سینمایی پایتخت، یک عیدی به مردم در شب سال تحویل بدهیم.

الهام غفوری (تهیه‌کننده سریال پایتخت) درباره آخرین وضعیت ساخت سری جدید این سریال به خبرنگار ایلنا گفت: اکنون در حال مذاکره با تلویزیون برای ساخت پایتخت ۶ در سال آینده هستیم ولی به دلیل اینکه هنوز قراردادی امضا نشده، نمی‌توان در این باره به صورت قطعی صحبت کرد. البته مذاکرات اولیه این موضوع انجام شده و به احتمال زیاد سریال پایتخت ۶ نوروز سال ۹۹ از تلویزیون پخش می‌شود.

وی افزود: همچنین لازم است بگویم که ما برای نوروز امسال تصمیم داریم که یک فیلم سینمایی برای پایتخت بسازیم که انشاالله شب سال تحویل از تلوزیون پخش می‌شود. باتوجه به اینکه موقعیت ساخت سریال فراهم نبود، در حال تلاش هستیم که با ساخت فیلم سینمایی پایتخت، یک عیدی به مردم در شب سال تحویل بدهیم.

غفوری ادامه داد: این کار قطعی شده و قرارداد آن بسته شده است ولی با توجه به زمان محدودی که پیش رو داریم، مشکل ما جمع کردن بازیگران و قصه است که اگر خدا بخواهد تا هفته آینده به طور قطعی مشخص خواهد شد.

وی همچنین درباره گروه بازیگران فیلم سینمایی پایتخت نیز توضیح داد: همان تیم قبلی در این سری نیز حضور دارند و بازیگر تازه‌ای که بخواهیم عهده‌دار نقش اصلی شود به کار اضافه نخواهد شد. به هر حال مدل پایتخت به صورتی است که اگر بازیگری هم به کار اضافه شود، جزو بازیگران فرعی بوده و تیم کلی تغییر نخواهد کرد.

غفوری افزود: در این فیلم نیز شخصیت بائو که در یکی از سری‌های سریال توسط محمدرضا علیمردانی ایفا می‌شد نیز حضور ندارد.

این تهیه‌کننده در پایان درباره فعالیت‌های سینمایی خود نیز توضیح داد: بعد از فیلم قسم، در حال صحبت برای ساخت سینمایی پایتخت نیز هستیم ولی این موضوع هنوز در حد مذاکره بوده و نمی‌توان درباره آن به‌طور قطعی صحبت کرد.

پایتخت عیدی فیلم سینمایی نوروز محسن تنابنده امیر جعفری علیرضا خمسه الهام غفوری تهیه کننده ریما رامین فر نقی معمولی جزئیات سریال پایتخت ۶ اعلام شد عیدی به مردم ایران ارسطو عامل احمد مهران فر جزئیات سریال نوروزی پایتخت ۶ اعلام شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر