کد خبر: 728332 A

«هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر» توسط موسسه تصویرشهر در تابستان سال 1398 در تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، فراخوان هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر منتشر شد.

هدف از برگزاری این جشنواره ترسیم و ترویج الگویی مناسب برای زندگی شهری و صنعتی امروز، منطبق با فرهنگ ایرانی – اسلامی با پایبندی بر اصول اخلاق در چارچوب خانواده و زندگی جمعی برای کشور ایران و منطقه و همچنین فرهنگ زندگی شهری در اقصی نقاط کشور و جهان با دعوت از هنرمندان و کشف و معرفی استعدادهای درخشان در پنج بخش «مسابقه سینمای ایران»، «مسابقه سینمای بین‌الملل»، «مسابقه محله»، «مسابقه تبلیغات و اطلاع‌رسانی سینمای ایران» و «بخش جنبی» است.

  •  مسابقه سینمای ایران:                                                              

بخش مسابقه سینمای ایران شامل آثار «سینمایی» ، « سریال »، فیلم های « داستانی»، «مستند » و «پویانمایی» است.

  •  مسابقه سینمای بین‌الملل:

بخش بین‌الملل هفتمین جشنواره فیلم شهر، با هدف شناسایی آثار خلاق و تاثیرگذار سینمای جهان در حوزه شهر و ایجاد فضایی برای تبادل تجربه ها و ایده ها میان شهرهای جهان، در دو بخش "مسابقه بین‌الملل" و " ویژه" برگزار  می‌شود.

  • ج/ بخش محله:
  • بخش محله هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر با هدف ثبت آثار خلاقانه و فیلم‌های زیبا و تأثیرگذار از زوایای مختلف شهرهای ایران و تهران، در دو بخش "مسابقه" و "ویژه" برگزار می‌شود.
  • مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی  سینمای ایران
  • جشنواره فیلم شهر در جهت اعتلای سینمای ایران و ارتقاء سطح کیفی تبلیغات و اطلاع رسانی و همچنین ترغیب و تشویق هنرمندان این عرصه، اقدام به برگزاری مسابقه در بخش‌های عکس، پوستر، لوگو، عنوان‌بندی، آنونس و تیزر فیلم‌های بخش «مسابقه سینمای ایران»، شامل آثار سینمایی، ویدیویی و سریال با موضوعات جشنواره می‌کند.
  • ثبت نام اینترنتی از طریق سایت جشنواره به نشانی: www.shahrfilmfest.com و شروع ثبت نام آنلاین و ارسال آثار از 25 بهمن ماه 1397و آخرین مهلت ثبت نام و تحویل نسخه بازبینی،  پایان فروردین ماه 1398 است.

هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر  به دبیری هاشم میرزاخانی در تابستان سال 1398 در تهران برگزار می‌شود.

جشنواره بین المللی فیلم شهر فراخوان داد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر