کد خبر: 727903 A

مراسم تشییع و تدفین پیکر رضا صفایی، کارگردان فقید سینما، با حضور اهالی سینما و خانواده وی صبح امروز (پنجشنبه 25 بهمن ماه) در بهشت زهرا برگزار شد.

عبدالله علیخانی، تهیه‌کننده سینما و از دوستان رضا صفایی، با اشاره به جزئیات مراسم خاکسپاری این هنرمند به خبرنگار ایلنا گفت: مراسم تشییع رضا صفایی صبح امروز از ساعت 10 از سالن معراج بهشت زهرا(س) آغاز و بعد از تشییع، مرحوم صفایی در قطعه هنرمندان و در کنار مزار غلامحسین بهمن‌یار به خاک سپرده شد.

وی ادامه داد: در این مراسم تعدادی از دوستان و اعضای خانواده وی پیرامون خصوصیات اخلاقی و حرفه‌ای رضا صفایی صحبت کردند. هنرمندانی همچون محمد متوسلانی، نصرالله وحدت و پوری بنایی که به دلیل مسافرت یا مشکلات شخصی نتوانسته بودند در مراسم حضور پیدا کنند، پیام صوتی ارسال کرده بودند که در حین مراسم پخش شد.

علیخانی ادامه داد: این مراسم به درخواست خانواده وی، در بهشت زهرا(س) برگزار شد و من از همکاری مدیریت بهشت زهرا و خانه سینما در برگزاری این مراسم تشکر می‌کنم.

مراسم یادبود مرحوم رضا صفایی از ساعت 9 الی 11 صبح روز جمعه (26 بهمن ماه) در مسجد الغدیر واقع در میدان میرداماد برگزار می‌شود.

تشییع پیکر رضا صفایی با پیام متوسلانی و وحدت تشییع پیکر رضا صفایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر