کد خبر: 727336 A

نمایشگاه انفرادی علی رضوی با عنوان "جهانِ اشیا" در گالری فرشته برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، نمایشگاه انفرادی "جهانِ اشیا" با مجموعه آثاری از علی رضوی در گالری این مجموعه فرهنگی-هنری برگزار می‌شود.

"جهانِ اشیا" تصاویر گرافیتی فی البداهه‌ای از جهان را پیشِ روی تماشاگر به نمایش می‌گذارد که پر ازدحام و شلوغ است؛ طبیعتِ بی‌جانِ عظیمی که اشیا در آن جان می‌گیرند.

اشکال مکعبی‌ای که درهم ادغام شده اند و یا از هم عبور می‌کنند. تجسمی از فضای پرسپکتیوی و درهم از خطوطی که از هم می‌گذرند و دنیایی را تصویر می‌کنند که خوب یا بد، تمام ابعاد وجودی زندگی شهری، مرگ و هر آنچه در زیست ماست را به نمایش می‌گذارد. او از ناخوداگاه بیدار خود و در همان لحظه، هر آنچه از ذهنش در گذر است را ثبت می‌کند و مانند آجرهای یک بنا در هم می‌آمیزد تا شهری بسازد که چون اشکالی از اشیاء مصرفی روی هم تل انبار یا سرریز شده‌اند. گویی او به شلختگی‌های جهان حاضر نظم می‌دهد و در تجمع و تفرق فرم‌ها، پرده‌ای از ذهن و وجود خود را به نمایش می‌گذارد و برای تصویر آن از نشانه‌ها کمک می‌گیرد. اشکال انبار تجهیزاتی را می‌ماند که زنجیروار به هم متصل‌اند و نقاش تل گونه همه چیز را به تصویر می‌کشد.

آیین گشایش این نمایشگاه عصر آدینه بیست و ششمِ بهمن ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ در گالری فرشته برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند به مدت ده روز از آن بازدید نمایند.

علی رضوی نمایشگاه انفرادی گالری فرشته گالری فرشته تهران تصاویر گرافیتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر