کد خبر: 726857 A

رمان «وقتی که او رفت» نوشته لیزا جوئل، با ترجمه علی شاهمرادی بعد از گذشت یک ماه، به چاپ دوم رسید.

به گزارش ایلنا، رمان «وقتی که او رفت» نوشته لیزا جوئل، با ترجمه علی شاهمرادی به چاپ دوم رسید.

این رمان درباره الی است؛ دختر نوجوان خانواده‌ای گرم و صمیمی، که ناگهان گم می‌شود و هیچ رد و اثری از او به دست نمی‌آید. همین اتفاق، سرآغاز ویرانی خانواده و سر برآوردن بحران‌هاست. ده سال بعد، پای مرد مرموزی به زندگی مادر الی باز می‌شود. همزمان پلیس تماس می‌گیرد و خبر می‌دهد که نشانه‌هایی از الی پیدا کرده است.

در بخشی از این رمان می‌خوانیم: زن نامه را به دست پلیس می‌دهد و او را در حالی که دارد نامه را می‌خواند تماشا می‌کند، می‌بیند که با خواندن نامه حالت چهره‌‌اش از بی‌علاقگی به هراس و از هراس به غم و شوکه شدن تغییر می‌کند. پلیس می‌گوید: ببخشید دوباره بهم بگو چطوری پیداش کردی...

«وقتی که او رفت» در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های وال‌استریت‌ژورنال، یواس‌ای‌ تودی و نیویورک تایمز بوده است و نامزد بهترین رمان معمایی سال ۲۰۱۸ در گودریدز است.

دیلی میل درباره‌ رمان‌های لیزا جوئل می‌نویسد: احساساتی عمیق و به طرزی غیرقابل باور، هوشمندانه. جوئل از فضای داستان‌های زنانه به سمت داستان‌های جنایی و روان‌شناسانه رفته، ولی فوق‌العاده بودن و درخشیدن را از دست نداده است.

چاپ اول «وقتی که او رفت» در دی ماه سال جاری منتشر شد و اکنون  چاپ دوم آن در ۳۵۲ صفحه و با بهای ۳۵ هزار تومان از سوی نشر «خزه» راهی بازار نشر شده است.

رمان لیزا جوئل علی شاهمرادی رمان «وقتی که او رفت» چاپ دوم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر