کد خبر: 726780 A

هشتمین نمایشگاه آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران با همکاری ۹۰ هنرمند و بیش از ۲۵۰ اثر در نگارخانه لاله برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، نگارخانه لاله طی سال‌های اخیر با هدف رونق بخشی به اقتصاد هنر و تقویت بنیان‌های هنری شهر، گام‌هایی برای گسترش بازار هنر معاصر برداشته و در این راستا سلسله نمایشگاه‌های سالانه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران را برگزار نموده است.

این رویداد بر آن است تا تا با همراهی و مشارکت هنرمندان فرصتی ویژه، برای شهروندانی که درآمدهای متوسطی دارند و علاقه مند به گردآوری آثار هنرمندان معاصر هستند، فراهم نماید.

 در "هشتمین نمایشگاه آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران" که با همکاری ۹۰ هنرمند شکل گرفته است، بیش از ۲۵۰ اثر با رویکرد مدرن و معاصر ارائه شده که در یک نگاه می‌توان آثار منتخبی از هنرمندان هشت دهه را در آن مرور کرد.

هنرمندان حاضر در این نمایشگاه، با هدف توسعه فرهنگی، آثار گران‌بهای خود را به گونه‌ای ارائه نموده‌اند که از یک سو منجر به ایجاد انگیزه برای خرید آثار فاخر هنری و با ارزش شود و از سوی دیگر، ضمن تقویت ذائقه بصری شهروندان به همگانی کردن هنر معاصر یاری رسانند.

شایان ذکر است که بالاترین بهای پرداخت برای خرید آثار در این نمایشگاه یک میلیون تومان است.

آیین گشایش نمایشگاه روز جمعه ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۶ تا ۲۰:۳۰ با حضور هنرمندان و دوستداران هنر در نگارخانه لاله برگزار می‌شود و نمایشگاه تا ۲۵ اسفند ماه از ساعت ۹ تا۱۳ و ۱۴تا ۱۸- پنجشنبه‌ها تا ساعت ۱۳ دایر خواهد بود.

 اسامی تعدادی از هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه به شرح زیر است: رضا بانگیز، کامبیز درم بخش، مهدی حسینی، مینو اسعدی، احمد فتوت، حسینعلی ذابحی، همایون سلیمی، کیومرث کیاست، محمدرضا دادگر، ثمیلا امیرابراهیمی، فرشته غازی راد، مینا نوری، بهزاد شیشه گران، محمدرضا فیروزه ای، آرمان استپانیان، ایرج اسکندری، ترانه صادقیان،  اکبر نیکان پور،  ژیلا کامیاب، مرتضی اسدی، نیلوفر قادری نژاد، علی ندایی، پرویز روزبه، مصطفی ندرلو، رضا خدادادی ،فرح سید ابوالقاسم، فاطمه رادپور، احمد خلیلی فرد، جمشید حقیقت شناس، جواد نوبهار، رضا هدایت، مجید کورنگ بهشتی، کیوان عسگری، بهنام کامرانی، رضا افسری، آرمان یعقوب پور، پژمان رحیمی زاده، محمد خلیلی، مانلی منوچهری، مهرداد ختایی و ...

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید و خرید آثار به نگارخانه لاله، واقع در خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی بوستان لاله، روبه‌روی پارکینگ طبقاتی لاله مراجعه کنند.تلفن:۸۸۹۶۰۴۹۲

نگارخانه لاله اقتصاد هنر هشتمین نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران هنرمندان معاصر ايران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر