کد خبر: 726711 A

نمایش «ماشینری» تازه‌ترین اثر این گروه به کارگردانی و نویسندگی هادی حوری اجراهای خود را از چهارشنبه ۲۴ بهمن در خانه نمایش آغاز می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نمایش «ماشینری» تازه‌ترین اثر این گروه به کارگردانی و نویسندگی هادی حوری اجراهای خود را از چهارشنبه ۲۴ بهمن ساعت ۲۰ در خانه نمایش آغاز می‌کند.

این اثر به نویسندگی و کارگردانی هادی حوری  درباره وضعیت چند کارگر است. ماشینری به زندگی‌های ساده‌ای می‌پردازد که سودجویی و ناآگاهی واحدهای مدیریتی، آن را به پیچیدگی و حواشی نامطلوب می‌کشاند و نشان می‌دهد چگونه اشکال در چرخه تولید آن را به سیستمی ناکارآمد تبدیل می‌کند.

در این نمایش سعید جاودان، ریحانه جعفری، فرزاد دشتی، نگار شهبازی، نوید غفوری، مهلا قدوسی، محمد مهدی کیان، عیسی محمدی و علیرضا موسوی به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «کارگران مشغول کارند. آنها برای گذران زندگی ناچار به درخواست و دریافت مساعده‌اند. اما بخش‌نامه‌های اداری مانع این کارند. از سویی کارگران در پی یافتن تدابیری‌اند تا بتوانند مساعده‌شان را دریافت کنند. ناهماهنگی‌ها و تدابیر اتخاذ شده باعث ایجاد موقعیت‌ها و ماجراهای عجیبی می‌شود و...

همچنین هلیا میرهادی طراحی صحنه و لباس و نوید غفوری موسیقی این اثر را بر عهده دارند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: دستیار صحنه و لباس: مهتاب خواجه، مدیر صحنه: ایمانه بهنام جم، منشی صحنه فائزه زکاوتی، ساخت دکور: محمد باقر باقری، مشاور رسانه‌ای: احمد عظیمی.

نمایش«ماشینری» از ۲۴ بهمن تا ۲۴ اسفند هر روز ساعت ۲۰ در خانه نمایش، اداره تئاتر به آدرس میدان فردوسی، بالاتر از خیابان ایرانشهر، خیابان موسوی(فرصت)، کوچه محمد آقا، پلاک ۲۴ اجرا خواهد شد.

گفتنی است علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت تیکیت مراجعه کنند.

ماشینری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر