کد خبر: 725460 A

«کال سنتر» به نویسندگى و کارگردانی عقیل بهرامی اجرای خود را در تماشاخانه صحنه آبی آغاز کرد.

به گزارش ایلنا، نمایش «کال سنتر» که اجراهای خود را از روز گذشته (چهارشنبه ۱۷ بهمن) در تماشاخانه صحنه آبی آغاز کرده، در قالب طنز اجتماعی، سبک زندگی متولدین سه نسل، یعنی دهه‌های شصت، هفتاد و هشتاد را که در کنار هم برای رسیدن به اهداف خود مشغول به کار هستند، به نمایش می‌گذارد.

کال سنتر به نویسندگى و کارگردانی عقیل بهرامی و تهیه‌کنندگى امیرحسن خواجوی است و امیرحسین مهماندوست، مهران شیرازیان، وحید باقری، مریم اسمعیلی فومنی، درآسا درتاج، سپهر بهرامیان، عرفان راشد، محمد امین امیری، پگاه کشفی، مریم خیری، رضا خدابنده لو، یاسین محمدشاهین در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

از دیگر عوامل این اثر مى‌توان به علی دولت‌آبادی (دستیار کارگردان)، احسان رافتی و مجتبی حبیبی (عکاس)، زهرا محبیان (مشاور زبان استانبولی)، سید محمد صادق سیادت (مشاور رسانه) و هما قاسمی (مسئول هماهنگی) اشاره کرد.

 در خلاصه داستان کمدی کال سنتر آمده است که: جوان دهه شصتی پس از خواندن کتاب راز تصمیم به کارآفرینی می‌گیرد به کمک دو تا از بچه محل‌های قدیمی خود شروع به جذب نیروهای دهه شصتی، هفتادی و هشتادی می‌کنند!!! آن‌ها برای کسب درآمد، پروژه‌های عجیب و غریبی را در شرکت (کال سنتر) انجام  می‌دهند. اما در این میان اتفاقات غیر منتظره‌ای رقم می‌خورد که ...

لازم به ذکر است قسمتی از «کال سنتر» به زبان ترکی استانبولی اجرا می‌شود و در خلال این نمایش اتفاقاتی از تهران در شهر استانبول رقم می‌خورد.

این نمایش هر شب ساعت در ۱۹:۳۰ در تماشاخانه صحنه آبی به آدرس: خیابان ولیعصر بالاتر از خیابان زرتشت کوچه نوربخش  پلاک ۱۹ به اجرا می‌رود و خرید آن آنلاین بلیت در سایت تیوال است.

کال سنتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر