کد خبر: 723986 A

معاون فرهنگی قوه قضاییه از نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره هنر مقاومت دیدن کرد.

به گزارش ایلنا، حجه الاسلام هادی صادقی (معاون فرهنگی قوه قضاییه) طی بازدید از بخش‌های مختلف این نمایشگاه گفت: یکی از مصادیق رویش‌های انقلاب در عرصه هنر و تجلی و بدوز استعدادهای جوان و مستعد متعهد ارزشی همین جشنواره هنر مقاومت است که آثار منتخب آن به خوبی حاکی از حاکمیت ارزش‌ها و روحیه انقلابی گری در این آثار است و این مفهوم به خوبی در این آثار مشهود و هویداست.

حجه الاسلام صادقی افزود: آنچه در این نمایشگاه بیشتر توجه مرا به خود جلب کرد بیان آرمان‌ها و ارزش‌های اصیل انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند انقلاب در آثار هنری بود که به خوبی و با بیانی ظریف و هنرمندانه موضوعات حساس و مهمی همچون مفاسد رژیم طاغوت مشکلات حال و پیش روی کشور، کاروکارگر ایرانی، مبارزه با اشرافیگری و امثالهم پرداخته شده بود.

وی همچنین در خصوص فضا و ساختار محیط نمایشگاه نیز گفت: برای من جالب بود که فضای نمایشگاه نیز ملهم از فضای محتوایی آثار بود و به نوعی شکل دهنده محتوا و مضمون این اثار با نوع شکل و ارائه بود که بسیار هوشمندانه بود که جا دارد ضمن عرض خسته نباشید به دبیر محترم دست اندرکاران این جشنواره از زحمات انان قدردانی نمایم.

نمایشگاه آثار پنجمین جشنواره هنرمقاومت در سالن شماره دو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تا ۲۴ بهمن ماه از ساعت ۹ الی ۲۱ پذیرای عموم علاقمندان است.

32

جشنواره هنر مقاومت معاون فرهنگی قوه قضاییه هنر مقاومت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر