کد خبر: 723544 A

لطف‌الله سیفی:

لطف‌الله سیفی، بازیگر فیلم حمال طلا، با حضور در مجموعه سینمایی «ایران مال» به تماشای این فیلم در سی‌ و هفتمین جشنواره فیلم فجر نشست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، لطف‌الله سیفی، بازیگر فیلم "حمال طلا" با حضور در مجموعه سینمایی «ایران مال» به تماشای این فیلم در سی‌ و هفتمین جشنواره فیلم فجر نشست.

وی در حاشیه اکران این فیلم در گفتگو با ایلنا، در خصوص مجموعه سینمایی ایران مال گفت: من در سال‌های گذشته وقتی می‌خواستم از انتهای اتوبان همت عبور کنم، همیشه از خود می‌پرسیدم این مجموعه عظیم چیست و امروز که برای تماشای فیلم‌ «حمال طلا» به این مجموعه آمدم واقعا لذت بردم. جای بسیار خوبی است. از ورودی این مجموعه، تا سایر بخش‌ها مشخص است که همه اجزا آن کاملا فکر شده ساخته شده و یک یک فضای باز و بزرگ با امکانات بسیار مناسب است.

بازیگر نقش لویی در حمال طلا ادامه داد: امروز که برای تماشای فیلم «حمال طلا» به مجموعه ایران مال آمدم به این نتیجه رسیدم که ایران مال می‌تواند به کاخ جشنواره فیلم فجر تبدیل شود. زیرا سالن‌های بسیار با کیفیتی دارد و از لابی بزرگ و مناسبی برخوردار است و هرقدر مخاطب و تماشاگر که حضور پیدا کند، جا و فضا وجود دارد. در نتیجه ایران مال برای کاخ جشنواره بسیار مناسب است.

ایران جشنواره فیلم فجر فیلم مال طلا ایران مال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر