کد خبر: 723538 A

پیام احمدی‌نیا:

پیام احمدی‌نیا بازیگر نقش اول فیلم «حمال طلا» با حضور در مجموعه سینمایی «ایران مال» به تماشای این فیلم در سی‌ و هفتمین جشنواره فیلم فجر نشست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پیام احمدی‌نیا، بازیگر نقش اول فیلم «حمال طلا»، با حضور در مجموعه سینمایی «ایران مال» به تماشای این فیلم در سی‌ و هفتمین جشنواره فیلم فجر نشست.

وی در حاشیه اکران فیلم حمال طلا، در گفتگو با ایلنا گفت: من جشواره امسال را جشنواره‌ای خوب ارزیابی می‌کنم. استقبال مردم هم تاکنون خوب بوده است. در انتخاب فیلم‌ها هم به نظرم فیلم‌های بهتری وارد جشنواره شده است. نقدهایی که تاکنون خوانده‌ام و فیلم‌هایی که دیدم به نظرم قابل قبول بود. بخش «فیلم‌ اولی‌ها» هم که اضافه شد به نظرم خیلی کمک کرد. تجربه هم نشان می‌دهد فیلم‌ اولی‌ها ما را زیاد سورپرایز کرده‌اند.

پیام احمدی‌نیا در خصوص سطح جشنواره گفت: به نظرم جشنواره امسال به لحاظ کیفی از جشنواره پارسال بالاتر است.

بازیگر فیلم «حمال طلا» با اشاره اضافه شدن مجموعه سینمایی «ایران مال» برای اکران فیلم‌های جشنواره، عنوان کرد: من برای اولین بار است به مجموعه سینمایی «ایران مال» آمده‌ام و پیش از این ۷ اکران مردمی فیلم‌های جشنواره را در سینماهای دیگر رفته‌ام و خیلی از سالن‌ها را دیده‌ام اما به نظرم بهترین سالنی که به لحاظ رنگ و نور و صدا تا کنون دیدم، سالن «ایران مال» بوده است. همچنین این سالن به لحاظ کیفیت خیلی خوب بوده و به نظرم مجموعه سینمایی ایران مال می‌تواند آینده کاخ جشنواره باشد. فکر می‌کنم در سال‌های آینده این اتفاق بیفتد چون مجموعه ایران مال هم به لحاظ مسیر و دسترسی و جای پارک عالی است و هم به لحاظ کیفیت سالن‌ها بسیار مناسب است.

ایران جشنواره فیلم فجر فیلم طلا استقبال مردم ایران مال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر