کد خبر: 721672 A

رئیس مجموعه برج آزادی از برگزاری جشنواره فرهنگی هنری «چهل بهار آزادی» از 11 تا 19 بهمن در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی خبر داد.

به گزارش ایلنا، همزمان با فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و برای پاسداشت آرمان‌های انقلاب؛ مجموعه برج آزادی با همکاری بنیاد فرهنگی هنری رودکی، معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران، مرکز علمی کاربردی فرهنگ وهنر واحد 46 تهران و گروه نقاشان پشت شیشه ایران اقدام به برگزاری این ویژه برنامه کرده است.

نعمت اله پایان (رئیس مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی) با اعلام این خبر افزود: برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی، عکس و صنایع، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، اجرای نمایش رادیویی و پخش و نقد فیلم برنامه‌هایی هستند که از 11 تا 19 بهمن تدارک دیده شده‌اند.

پایان ادامه داد: تمامی این برنامه‌ها با نگاهی به چهل سال گذشته انقلاب اسلامی ایران و دست‌آوردهای آن برگزار می‌‌شوند. همچنین توجه به هنرمندان جوان و دانشجو و ایجاد فضایی برای ارائه هنر آنها از اهمیت ویژه‌ای برای ما برخوردار است چراکه امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) همواره بر توجه به جوانان تاکید بسیاری داشته و دارند.

جشنواره فرهنگی هنری «جهل بهار آزادی» از 11 تا 19 بهمن در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۹ تا ۱۷ در آن شرکت کنند.

همچنین جدول برنامه‌های این جشنواره از طریق سایت و اینستاگرام مجموعه برج آزادی در دسترس است.

دهه فجر برج آزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر