کد خبر: 721487 A

پخش قسمت اول سریال «نهنگ آبی» به کارگردانی فریدون جیرانی و تهیه‌کنندگی سعید ملکان از امروز 9 بهمن ماه توسط شرکت هنر اول در شبکه نمایش خانگی آغاز شد.

 به گزارش ایلنا، «اعتراف» عنوان نخستین قسمت سریال نهنگ آبی است و تماشای آنلاین این مجموعه از طریق سرویس وی او دی فیلیمیو انجام می‌شود.

لیلا حاتمی، ساعد سهیلی، حسین یاری، ویشکا آسایش، حمید رضا آذرنگ، ماهور الوند، آزاده صمدی، ستاره پسیانی، دیبا زاهدی در کنار مجید مظفری، فرهاد آئیش، پریوش نظریه، الهام کردا و مصطفی زمانی در مجموعه نهنگ آبی ایفای نقش می‌کنند. فیلمنامه این مجموعه سی قسمتی را بهرام توکلی نوشته است و در خلاصه قسمت اول  این سریال آمده است: آرمین، دانشجوی تیزهوش کامپیوتر، توان برقراری ارتباط با آدمها را ندارد و بیشتر وقت خود را با سایت کتابخوانی‌ای که راه‌اندازی کرده می‌گذراند، پدرش مبتلا به ام اس و در آستانه جدایی از مادرش است، او در سایت کتابخوانی با ژاله، دختری که فهرست کتاب‌های مورد علاقه‌اش بسیار شبیه به آرمین است آشنا می‌شود، ژاله آرمین را که مشکل مالی دارد برای کار به شرکت ساختمانی‌ای معرفی می‌کند که خودش در آنجا به عنوان گرافیست کار می‌کند. آرمین در شرکت با بهمن (رییس شعبه)، آناهیتا (نامزد بهمن)، هاله (منشی فضول شرکت)، نادر (رییس هیات مدیره شرکتِ مادر و مروارید (همسر نادر و یکی از اعضای هیات مدیره شرکتِ مادر) آشنا می‌شود، آرمین در این شرکت به عنوان مسئول امنیت شبکه استخدام می‌شود و این شروع ماجراهای تازه در زندگی اوست...

نهنگ آبی با سرمایه‌گذاری سعید ملکان، شرکت هنر اول و سرویس وی او دی فیلیمو سه شنبه هر هفته در شبکه نمایش خانگی و فیلیمو منتشر می‌شود.

قسمت اول «نهنگ آبی» منتشر شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر