کد خبر: 719942 A

دومین آلبوم کاکوبند، «دنیای نو» نام گرفت و در تاریخ ١٧ بهمن ماه روانه بازار موسیقی کشور می‌شود.

به گزارش ایلنا، پس از دو سال سکوت سرانجام آلبوم جدید گروه «کاکوبند» به مرحله انتشار رسید و این اثر با هفت قطعه در اختیار دوستداران موسیقی قرار خواهد گرفت.

سبک خاص و تعریف متفاوت از موسیقی تلفیقی و مرزبندی نامحدود  باعث شده آثار کاکوبند برای هر شنونده با هر سلیقه و نگاه جالب توجه باشد.

دغدغه اصلی گروه «کاکوبند» حضور در مارکت جهانی موسیقی است و برای رسیدن به این مهم سالها است در حال تکاپو و پژوهش هستند. 
آلبوم دوم کاکوبند، «دنیای نو» با همین ذهنیت و به منظور گسترش مخاطبان این گروه و این سبک در جغرافیای جهانی وغیر هم زبان تهیه و تولید شده است و دلیل سکوت دو ساله‌شان مطالعه و تحقیق در این باب بوده است.

برنامه‌ریزی انتشار جهانی این اثر نیز با جدیت تمام انجام شده و قرار است از طریق سامانه‌های جهانی نشر موزیک در اختیار دوستداران و علاقمندان به موسیقی قرار بگیرد.

کاکوبند در این آلبوم از «نیما صرافی مهر» به عنوان آهنگساز، تنظیم کننده، میکس و مسترینگ، «امیر علیزاده» (مشاور تنظیم،آهنگسازی، طراحی ریتم و صدا) و «پویا صرافی مهر» (ملودی ساز و مشاور در آهنگسازی و تنظیم) برای فرایند تولید «دنیای نو» بهره برده که خوانش آوای این قطعات به عهده نیما و پویاصرافی مهر بوده است.

گفتنی است کنسرت «کاکوبند» پس از مدتها دوری از صحنه با شمایل جدید و اجرای قطعات آلبوم جدیدشان پنجشنبه ۹ اسفند در سالن وزارت کشور برگزار خواهد شد.

موسیقی کاکوبند موسیقی تلفیق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر