کد خبر: 719636 A

امشب (جمعه ۵ بهمن) پروانه سلحشوری (نماینده مجلس) مهمان نمایش «ضَن» و حسین محجوب، فلور نظری و افسانه ناصری مهمان نمایش «صف» می‌شوند.

به گزارش ایلنا، امشب (جمعه ۵ بهمن) پروانه سلحشوری (نماینده مجلس) به تماشای نمایش «ضَن» به نویندگی و کارگردانی مهیار احمدی و حسین محجوب، فلور نظری و افسانه ناصری به تماشای نمایش «صف» به کارگردانی هامون هوشیار می‌نشینند.

نمایش «ضَن» که نویسنده، طراح و کارگردان آن مهیار احمدی است، با حضور هشت بازیگر زن، نگاهی متفاوت به معضلات زنان، تعرضات و... در جامعه امروز دارد.

بازیگران این نمایش برکه بذری، مهسا باوفا، آیدا رزاق‌زاده، گیز طاهایی، شیرین کاشفی، نوشین کریمی، فرشته مرعشی و محیا نمازی هستند.

نمایش «ضَن» از اول بهمن هر شب ساعت ۱۹.۳۰ در تماشاخانه سپند روی صحنه می‌رود.

نمایش «صف» نیز که پیش از این برگزیده چهارمین جشنواره تئاتر باران شده بر اساس متنی از ونوشه واحدی به کارگردانی هامون هوشیار و تهیه‌کنندگی محمد قنبری از چهارم بهمن اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده و هرشب ساعت ۲۱.۱۵ روی صحنه می‌رود.

برکه بذری، گیز طاهایی، ونوشه واحدی و افشین ملاحسنی بازیگران نمایش «صف» هستند که در خلاصه داستان آن آمده: سه زن که امید خود را برای ادامه زندگی از دست داده‌اند، به‌طور داوطلب تصمیم به پایان زندگی‌شان گرفته‌اند. این سه در فضایی از پیش تعیین شده با هم آشنا می‌شوند...

2

نمایش «صف» تماشاخانه سپند نمایش «ضَن»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر