کد خبر: 719105 A

تهیه‌کننده برنامه «برنده باش» از ایجاد تغییراتی در ساختار این مسابقه تلویزیونی خبر داد.

به گزارش ایلنا، هاشم رضایت (تهیه‌کننده برنامه «برنده باش») از ایجاد تغییراتی در ساختار مسابقه برنده باش خبر داد.

رضایت در این باره گفت: بسیاری از مردم نکاتی را پیرامون تکراری بودن میهمان‌ها و همچنین دسترسی ناپذیر بودن جوایز سطح بالای مسابقه مطرح می‌کردند. ما هم به هر حال برای مردم برنامه می‌سازیم و نظر مخاطبان برای ما مهم است. لذا در اتاق فکر برنامه به این نتیجه رسیدیم که  افراد تکراری هرچند می‌توانند در مسابقه شرکت کنند ولی نمی توانند مجددا جزو برندگان باشند و در مسابقه مقابل آقای گلزار حاضر شوند. تا به این صورت فرصت حضور در مسابقه به افراد جدید و بیشتری برسد.

تهیه‌کننده مسابقه برنده‌باش ادامه داد: از دیگر نکته‌هایی که پیرامون برنامه مطرح می‌شد این بود که جوایز سطح بالای برنامه به‌نوعی کمتر در دسترس است. پیرامون این موضوع هم بررسی کردیم و به این نتیجه رسیدیم که سطح جایزه اصلی برنامه را به صد میلیون برسانیم و در عوض نقاط امن شرکت‌کنندگان را دسترسی پذیرتر کنیم. در این صورت خواهید دید که در مجموع، شرکت‌کننده‌های مسابقه جوایز بیشتری را خواهند برد.

به این صورت در پله‌های امن مسابقه دو تغییر داده شده است ، پله اول ۵ میلیون امتیاز تغییری نکرده ولی پله دوم به ۲۰ میلیون و پله سوم یا آخر به ۱۰۰ میلیون تغییر داده شده است ، و بینندگان برنامه این تغییرات را از پخش پنجشنبه ۱۱ بهمن ماه هفته آینده مشاهده خواهند کرد.

رضایت افزود: طرح کتابخوانی که اخیراً به برنامه اضافه شده مورد استقبال بسیار بالای مخاطبان قرار گرفته و انشاالله ما در هر برنامه یک کتاب برای علاقه‌مندان معرفی خواهیم کرد  و امیدواریم از این طریق بتوانیم به افزایش سرانه مطالعه کشور به سهم خود کمک کنیم.

هاشم رضایت در پایان خاطرنشان کرد: همانطور که نظرسنجی‌های اخیر صدا‌و‌سیما نشان می‌دهد مسابقه برنده‌باش پربیننده‌ترین مسابقه حال حاضر تلویزیون است و ما امیدواریم با تغییرات به وجود آمده و طرح هایی نظیر کتاب‌خوانی بتوانیم رضایت خاطر مخاطبان خودمان را بیش از پیش کسب بکنیم و همچنان پرمخاطب‌ترین مسابقه تلویزیون باقی بمانیم.

مسابقه برنده‌باش به تهیه‌کنندگی هاشم رضایت و حمید رحیمی نادی، نخستین حضور محمدرضا گلزار در قامت مجری در تلویزیون است که طبق نظرسنجی‌ها جزو پربیننده‌ترین برنامه‌های فعلی رسانه ملی نیز محسوب می‌شود.

تلویزیون رسانه ملی محمدرضا گلزار مسابقه برنده هاشم رضایت برنامه «برنده باش» جزئیات تازه‌ای از برنامه محمد رضا گلزار اعلام شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر