کد خبر: 719082 A

فرهنگسرای فردوس به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در ویژه برنامه «فصل رویش» از سه چهره سرشناس هنرهای نمایشی تجلیل می‌کند.

به گزارش ایلنا، ویژه برنامه فصل رویش در آستانه فرا رسیدن ایام دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران روز یکشنبه ۷ بهمن‌ماه، ساعت ۱۵:۳۰ در فرهنگسرای فردوس برگزار می‌شود.

در این برنامه از حسین فدایی حسینی، امیرحسین شفیعی و کوروش زارعی از هنرمندان عرصه نمایش کشور تجلیل می‌شود.

فصل رویش از ویژه برنامه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است که در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با تجلیل از ۴۰ رویش و دستاورد در حوزه انقلاب در فرهنگسراهای شهر تهران به اجرا در‌می‌آید و مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۵ در عرصه هنر نمایش و تئاتر، از این سه چهره منتخب تجلیل خواهد کرد.

این برنامه که با حضور سعید اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و دیگر شخصیت‌های انقلابی و فرهنگی برگزار می‌شود، شامل بخش‌های مختلف از جمله سخنرانی، نمایش صحنه‌ای، شعرخوانی، پرده‌خوانی، پخش کلیپ آشنایی با شخصیت‌های منتخب، اهدای لوح و نشان "فصل رویش" به هنرمندان، برپایی نگارگذر پوسترهای پرچم و... است.

علاقه‌‌مندان برای شرکت در این ویژه برنامه می‌توانند به فرهنگسرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بعد از چهارراه شهید سلیمی جهرمی مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با شماره ۴۴۰۵۸۹۰۰ تماس بگیرند.

تجلیل از هنرمندان تئاتر در «فصل رویش» فرهنگسرای فردوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر