کد خبر: 718775 A

حبیب اسماعیلی مطرح کرد:

پخش‌کننده فیلم پارادایس می‌گوید: از میان پنج فیلم خانه دختر، خانه پدری، عصبانی نیستم، آشغال‌های دوست داشتنی و پارادایس، سه فیلم رنگ اکران به خود دیدند و امیدوارم بزودی آشغال‌های دوست داشتنی و خانه پدری نیز امکان اکران پیدا کنند.

حبیب اسماعیلی (تهیه‌کننده و پخش‌کننده سینما) با اشاره به اکران فیلم پارادایس به خبرنگار ایلنا گفت: فیلم سینمایی پارادایس بعد از چهار سال توقیف از روز چهارشنبه 3 بهمن در سینماها اکران می‌شود.

وی ادامه داد: پارادایس با رعایت تمامی موازرین حقوقی و عرفی ساخته شد و در طی این مدت متاسفانه به دلیل برخی سوءتفاهمات فرصت اکران پیدا نکرده بود.

اسماعیلی با اشاره به اینکه اکران نکردن هر فیلمی در اندازه خود به چرخه اقتصاد سینما ضربه می‌زند، ادامه داد: نباید برای اکران فیلم‌ها حساسیت‌های بی‌مورد ایجاد شود و می‌توان با گفتگو و مشورت و مذاکره بسیاری از سوءتفاهم‌ها را حل کرد هماهنگونه که ما درباره فیلم پارادایس با انجام برخی اصلاحات جزئی، مواردی که موجب سوءتفاهم شده بودند را رفع کردیم و فیلم به اکران رسید. البته سازمان‌های دیگر نیز باید برای رفع توقیف فیلم‌ها تلاش کنند و در راه سازمان سینمایی سنگ‌اندازی نکنند.

وی ادامه داد: خوشبختانه با تلاش‌های  محمد مهدی حیدریان ،دکتر ابراهیم داروغه‌زاده، محمدرضا فرجی و سازمان سینمایی از میان پنج فیلم خانه دختر، خانه پدری، عصبانی نیستم، آشغال‌های دوست داشتنی و پارادایس، سه فیلم رنگ اکران به خود دیدند و امیدوارم بزودی آشغال‌های دوست داشتنی و خانه پدری نیز امکان اکران پیدا کنند.

فیلم سینمایی پارادایس با بازی مهران رجبی، جواد عزتی، محمدعلی نجفیان، سامان صفاری و بیتا عطشانی به کارگردانی علی عطشانی از روز چهارشنبه اکران می‌شود.

حبیب اسماعیلی پارادیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر